doTerra Sandalwood 5 ml

doTerra Sandalwood 5 ml
Esenciálny olej doTERRA, Sandalwood, 5 ml
Cena vrátane DPH
117,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Sandalwood 5 ml
Výrobca

doTerra Sandalwood 5 ml


Santalové drevo má zdokumentovanú históriu používania už niekoľko tisíc rokov a má širokú škálu využití. Pomáha podporovať čistú a zdravo vyzerajúcu pokožku. Redukuje výskyt nedokonalostí pleti. Vďaka svojim uzemňujúcim a pozdvihujúcim vlastnostiam sa často používa pri meditácii.

Olej získavame destiláciou dreva santalovníka bieleho vodnou parou.

Santalové drevo sa tradične používalo na vonné spaľovanie počas rituálnych obradov na prehĺbenie meditácie. Egypťania tiež santalové drevo používali na balzamovanie. Santalové drevo má účinky podobné kadidlu. Môže podporiť srdcovocievny systém a uľaviť od symptómov spojených s bolesťou v krížoch a ischiatickými bolesťami. Upokojuje, harmonizuje a privádza emócie do rovnováhy. Môže pomôcť prehĺbiť meditáciu.

Santalové drevo je možné miešať s olejmi ako cyprus, kadidlo, citrón, myrha či ylang ylang.

Odporúčané použitie: rozptýľte esenciálny olej pomocou aróma difuzéra, zvlhčovača alebo čističky vzduchu od značky StadlerForm, vpustite krásnu zemitú vôňu do svojho domova, harmonizujte emócie a upokojte myseľ.

100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade

esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.

Upozornenie

Možnosť precitlivenosti pokožky. Skladujte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná, dojčíte alebo ste pod lekárskym dohľadom, konzultujte používanie so svojím lekárom. Vyhýbajte sa kontaktu s očami, vnútornou časťou ucha a inými citlivými oblasťami. Po použití sa na 12 hodín vyhnite priamemu slnečnému žiareniu. * len na vonkajšie použitie ** pri aplikácií so zariadením, postupujte prosím podľa návodu na použitie konkrétneho zariadenia

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať