doTerra Sandalwood 5 ml

doTerra Sandalwood 5 ml
Esenciálny olej doTERRA, Sandalwood, 5 ml
Cena vrátane DPH
140,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Sandalwood 5 ml
Výrobca
Sandalwood alebo inak “olej posvätnej oddanosti”

Esenciálny olej od značky doTERRA Santalové drevo podporuje pocity pokoja a uvoľnenia. Indické santalové drevo je vysoko cenené a používa sa počas meditačných praktík po celom svete na zvýšenie všímavosti. Rovnako ako havajské santalové drevo, aj indické santalové drevo dodáva pocit pohody a má priaznivý vplyv na náladu.Hlavné účinky:
Santalové drevo podporuje zdravo vyzerajúcu a hladkú pokožku. Uzemňujúca a vyrovnávajúca vôňa santalového dreva pomôže zlepšiť náladu. Je tradične vysoko cenené a používané počas meditačných praktík po celom svete na zvýšenie všímavosti. Skombinujte santalové drevo s inými esenciálnymi olejmi, ako je levanduľa a divoký pomaranč a vmasírujte do pokožky.Odporúčané použitie:
Naneste jednu až dve kvapky na mokré vlasy, aby ste pomohli obnoviť vlhkosť a dodali vlasom hodvábny lesk. Pridajte dve kvapky do horúceho kúpeľa na podporu relaxácie. Naneste dve kvapky na naparenú tvár, aby sa pokožka cítila vyživená a omladená. Zmiešajte santalové drevo, mätu piepornú a melaleucu v kréme na holenie pre domácich majstrov.Upozornenie:
Možná citlivosť na pokožku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná alebo podstupujete liečbu, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornou časťou uší a citlivými časťami tela.100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade
esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.


Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať