doTerra Deep Blue 5 ml

doTerra Deep Blue 5 ml
Esenciálna zmes doTERRA, Deep Blue, 5 ml
Cena vrátane DPH
59,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Deep Blue 5 ml
Výrobca
Deep Blue zmes na úľavu alebo inak “zmes vzdávania sa bolesti”

Esenciálna zmes od značky doTERRA Deep Blue v sebe spája rastlinné výťažky a druhy esenciálnych olejov s jedinečnými chemickými profilmi na pomoc pri poskytovaní úľavy a pre chladivý pocit na kĺby a svaly. Zmes Deep Blue poskytuje utišujúce účinky a úľavu chrbtu, nohám a chodidlám. Je ideálne zaradiť ju do masáže po športe.Hlavné účinky:
Nové vylepšené zloženie bolo prísne testované pre lepší výkon s úžasnou účinnosťou. Obsahuje silné účinky esenciálneho oleja kopaiva, známeho svojimi utišujúcimi vlastnosťami. Jednou z hlavných zložiek je olej rozmarín zo Španielska, ktorý má prirodzene vysoký obsah gáfru. Táto upokojujúca kombinácia esenciálnych olejov certifikovanej čistej testovanej triedy CPTG pomáha zmierniť napätie. Deep Blue poskytuje upokojujúci účinok, ktorý prináša úľavu kĺbom a schladí svaly. Po nanesení na pokožku vyvolá hrejivý pocit mravčenia na poskytnutie presne zacielenej úľavy. Použitím pri upokojujúcej masáži po dlhom dni pôsobí omladzujúco.
Zloženie: olej z listov/stoniek Mentha canadensis, olej z listov/stoniek Rosmarinus officinalis (rozmarín), olej zo živice Copaifera coriacea / Langsdorffii / Officinalis / Reticulata, olej z plodov/semien Illicium verum (badián), olej Mentha citrata, olej Mentha piperita (mäta pieporná), olej z lístkov Eucalyptus globulus, olej z listov Melaleuca alternifolia (čajovník), olej z kvetov/listov/stoniek Helichrysum italicum, olej z kvetov/listov/stoniek Tanacetum annuum, olej Chamomilla recutita (rumanček), olej z kvetov/listov/stoniek Gaultheria procumbens (gaultéria), linalool*, limonén*
*Zložky prirodzene sa vyskytujúce v olejiOdporúčané použitie:
Použite olej Deep Blue pri masáži, aby ste využili jeho utišujúce a chladivé vlastnosti. Zrieďte Deep Blue s frakcionovaným kokosovým olejom a vmasírujte do nôh dieťaťa. Pred cvičením a po cvičení naneste na chodidlá a kolená, aby ste dosiahli povzbudzujúci a chladivý účinok. Po dlhých hodinách strávených za počítačom si vmasírujte zmes esenciálnych olejov Deep Blue do prstov, zápästí, pliec a krku. Po absolvovaní behu na dlhé trate zrieďte niekoľko kvapiek zmesi Deep Blue vo frakcionovanom kokosovom oleji a vmasírujte do požadovaných partií. Po dlhom dni vmasírujte do oblasti krížov.Upozornenie:
Možná citlivosť na pokožku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná alebo podstupujete liečbu, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornou časťou uší a citlivými časťami tela.100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade
esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.


Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať