doTerra Wild Orange 15 ml

doTerra Wild Orange 15 ml

Prihláste sa a nechajte si strážiť dostupnosť

Esenciálny olej doTERRA, divoký pomaranč, 15 ml
Cena vrátane DPH
17,00 €
Dostupnosť
Na objednávku
Kód
Wild Orange 15 ml
Výrobca
Divoký pomaranč alebo inak “olej hojnosti”

Esenciálny olej od značky doTERRA Divoký pomaranč je za studena lisovaný zo šupky a pre svoju povzbudzujúcu vôňu a početné účinky patrí medzi najpredávanejšie esenciálne oleje spoločnosti doTerra.Hlavné účinky:
Esenciálny olej je za studena lisovaný zo šupky, aby sa zachovala jeho delikátna povaha a silné užitočné vlastnosti. Je známy svojou energizujúcou arómou a prečisťujúcimi vlastnosťami. Olej Divoký pomaranč má vysoký obsah monoterpénov a má upokojujúce vlastnosti na pokožku, preto je príjemným doplnením skrášľovacích produktov.Odporúčané použitie:
Naneste na pokožku a využite výhody energizujúcich vlastností oleja Divoký pomaranč. Pridajte pár kvapiek oleja Divoký pomaranč do nearomatizovaného telového mlieka a naneste mlieko na celé telo. Na povzbudzujúcu sprchu pridajte pár kvapiek esenciálneho oleja do sprchového gélu a vytvorte penu.Upozornenie:
Možná citlivosť na pokožku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná alebo podstupujete liečbu, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornou časťou uší a citlivými časťami tela. V prípade kontaktu s pokožkou výdatne rozrieďte základovým olejom.100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade
esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.


Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať