doTerra Forgive 5 ml

doTerra Forgive 5 ml
Esenciálna zmes doTERRA, Forgive, 5 ml
Cena vrátane DPH
39,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Forgive 5 ml
Výrobca
Forgive obnovujúca zmes alebo inak “zmes odpustenia”

Esenciálna zmes od značky doTERRA Forgive pomáha vyslobodiť pocity spokojnosti, úľavy a trpezlivosti. Keď sa vydávate na cestu k odpusteniu, Forgive vám bude povzbudzujúcim spoločníkom, ktorý vám pomôže pamätať na to, aby ste sa oslobodili od toho, čo vás ťaží, a stále postupovali vpred.Hlavné účinky:
Svieža drevitá aróma obnovujúcej zmesi Forgive využíva kombináciu esenciálnych olejov zo stromov a bylín, čo pomáha vyvážiť emócie. Jej bylinná, svieža a drevitá aróma vytvára upokojujúcu atmosféru. Olej Forgive je vytvorený zo špeciálnych zložiek, ktoré spoločne podporujú pocit spokojnosti, úľavy a trpezlivosti. Podporuje pocity uzemnenia vo vašom každodennom živote.Odporúčané použitie:
Aplikujte na krk a zápästia, na pulzné body a srdce počas dňa, aby ste podporili pocit uzemnenia a spokojnosti. Pridajte do frakcionovaného kokosového oleja a použite pri upokojujúcej masáži na podporu pocitu vyrovnanosti.Upozornenie:
Možná citlivosť na pokožku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná alebo podstupujete liečbu, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornou časťou uší a citlivými časťami tela. Vyhnite sa slnečnému a UV žiareniu po dobu aspoň 12 hodín v prípade kontaktu s pokožkou.100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade
esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.


Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať