doTerra Fennel 15 ml

doTerra Fennel 15 ml
Esenciálny olej doTERRA, Fennel, 15 ml
Cena vrátane DPH
28,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Fennel 15 ml
Výrobca
Fenikel alebo inak “olej zodpovednosti”

Esenciálny olej od značky doTERRA Fenikel je všeobecne známy a používal sa stáročia. Fenikel je olej sladkej vône s arómou a chuťou, ktorá sa často prirovnáva k sladkému drievku.Hlavné účinky:
Fenikel sa už stáročia využíva na rôzne účely a je známy svojou výraznou chuťou, ktorá sa podobá na sladké drievko a med. Stimulujúca bylinná chuť je ideálna do polievok, šalátov a na okorenenie slaných receptov.Odporúčané použitie:
Namiesto podľahnutia sladkostiam vypite vodu alebo čaj s jednou kvapkou oleja Fenikel. Jednou kvapkou oleja pridáte výraznú chuť do dipov z bielej fazule a uhorkových šalátov. Nahraďte v receptoch semienka fenikla olejom Fenikel, aby malo jedlo lahodnejšiu chuť.Upozornenie:
Používajte iba rozriedené. Neužívajte viac ako jednu kvapku denne. Uchovávajte mimo dosahu detí. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornou časťou uší a citlivými časťami tela.100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade
esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.


Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať