doTerra Purify 15 ml

doTerra Purify 15 ml
Esenciálna zmes doTERRA, Purify, 15 ml
Cena vrátane DPH
32,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Purify 15 ml
Výrobca

doTerra Purify 15 ml


Táto povznášajúca zmes je kombináciou citrusových a borovicových esenciálnych olejov, ktoré zanechávajú vzdušnú, sviežu vôňu na povrchoch a vo vzduchu. Zmes Purify je obľúbená medzi používateľmi doTERRA lebo dokáže rýchlo prekryť nepríjemné pachy a je účinným čistiacim prostriedkom v domácnosti. Zmes Purify obsahuje esenciálne oleje z citróna, limetky a borovice, známe vďaka svojim čistiacim vlastnostiam, spolu so sibírskou a rakúskou jedľou tvoria efektívnu kombináciu na osvieženie vzduchu. Citronela, čajovník a vňať koriandra dodávajú zmesi vábivú vôňu, ktorá je pre doTERRA jedinečnou. Táto zmes je výborná na čistenie vzduchu, pomocou difuzéra. Ak je v domácnosti niekto chorý, odporúča sa rozptyľovať ju vo vzduchu 1 hodinu, potom 2 hodiny počkajte. Tento postup opakujte podľa potreby. Rozptyľujte vo vzduchu v kancelárii, garáži, odpadových oblastiach, prípadne ju naneste na kúsky vaty a vložte do vetracích otvorov na osvieženie auta. Táto originálna zmes obsahuje esenciálne oleje z citrónovej kôry, ihličia sibírskej a bielej jedle, borovice, citronelovej trávy, limetkovej kôry, listov čajovníka, vňate koriandra

Odporúčané použitie: rozptýľte zmes Purify pomocou aróma difuzéra, zvlhčovača alebo čističky vzduchu od značky StadlerForm, vyčistite si vzduch v miestnosti, či v aute a navyše dostaňte emócie pod kontrólu.

100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade

esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať