doTerra On Guard Hand Purifying Mist

doTerra On Guard Hand Purifying Mist
Dezinfekčný prostriedok na ruky doTERRA, On Guard, s obsahom ochrannej zmesi
Cena vrátane DPH
12,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
On Guard Hand Purifying Mist
Výrobca
Dezinfekčný sprej On Guard Hand Purifying Mist

Dezinfekčný sprej doTERRA On Guard svojim očistným účinkom na pokožke čistí ruky pomocou mimoriadne jemnej, rýchloschnúcej hmly. Hydratačná receptúra obohatená o prírodný výťažok z jablka nevysušuje pokožku a zanechá ruky na dotyk jemné a hladké. Zmes On Guard, z esenciálnych olejov triedy CPTG™ Divoký pomaranč, Klinček, Škorica, Eukalyptus a Rozmarín, poskytuje povznášajúcu citrusovokorenistú arómu. Etylalkohol pomáha vyčistiť ruky a podporuje čistiaci účinok hmly. Praktické nanášanie rozprašovaním hmly sa vynikajúco hodí na cestovanie, do školy, do práce a pre všetky rodiny, ktoré sú neustále v pohybe.Hlavné účinky:
Ponúka účinné očistenie jemnou rýchloschnúcou hmlou. Zmes esenciálnych olejov On Guard ponúka osviežujúcu citrusovo-korenistú arómu. Receptúra s výťažkom z jablka hydratuje pokožku a zanecháva ju jemnú a hladkú. Praktická fľaštička je dokonalým spoločníkom v pohybe aj na cestách!
Zloženie: Alkohol, voda (Aqua), výťažok z plodu Pyrus malus (jablko), glycerín, olej z listov Eucalyptus globulus, olej zo šupky Citrus aurantium dulcis (pomaranč), olej z púčikov Eugenia caryophyllus (klinček), olej z listov Cinnamomum zeylanicum, olej z kôry Cinnamomum zeylanicum, olej z listov Rosmarinus officinalis (rozmarín), benzyl benzoát, eugenol, linalool, limonén.Odporúčané použitie:
Vložte si do kabelky či fitness tašky fľaštičku čistiacej hmly na ruky On Guard, aby ste ju mohli používať všade, kam pôjdete. Použite pred jedlom a vo verejných dopravných prostriedkoch, keď potrebujete praktický spôsob, ako si očistiť ruky.Upozornenie:
Horľavé. Uchovávajte mimo ohňa, iskier alebo pri teplotách do 40°C. Len na vonkajšie použitie. Pri používaní tohto produktu zabráňte kontaktu s očami. Ak sa vyskytne podráždenie a začervenanie, prestaňte používať a obráťte sa na lekára. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ďalšie upozornenia nájdete na etikete.100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade
esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.


Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať