doTerra Cinnamon 5 ml

doTerra Cinnamon 5 ml
Esenciálny olej doTERRA, Cinnamon, 5 ml
Cena vrátane DPH
34,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Cinnamon 5 ml
Výrobca

doTerra Cinnamon 5 ml


Tento výnimočný olej získavame destiláciou kôry škoricovníka cejlonského vodnou parou. Škorica je známa svojím použitím ako korenina, ale má tiež mnoho výhod, ktoré podporujú zdravie. Podporuje zdravie ústnej dutiny, má napríklad antibakteriálne, protizápalové, protiparazitné či prehrievacie účinky, zosilňuje tiež účinky a účinnosť iných olejov.

Táto najstaršia korenina bola súčasťou asi každého lieku predpísaného v starovekej Číne. Bola považovaná za upokojujúci prostriedok, tonikum a liek na žalúdok. Považovaná za nápomocnú pri depresii a slabom srdci.

Esenciálny olej cinnamon môže napomôcť pri cirkulácii, nachladnutí, kašli, trávení, vyčerpaní, chrípke, infekciách, reumatizme či bradaviciach. Bojuje proti vírusovým a infekčným ochoreniam a testovanie zatiaľ neobjavilo vírus, baktériu alebo pleseň, ktorá by prežila v jeho prítomnosti. Ovplyvňuje imunitný systém.

Odporúčané použitie*: rozptýľte škoricový olej pomocou aróma difuzéra, zvlhčovača alebo čističky vzduchu od značky StadlerForm**, nechajte sa pohltiť očarujúcou vôňou a zosilnite ňou účinok ďalšieho oleja.

100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade

esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.

Odporúčané dávkovanie**

1-4 kvapky, v závislosti od požadovanej intenzity

Upozornenie

Možnosť precitlivenosti pokožky. Skladujte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná, dojčíte alebo ste pod lekárskym dohľadom, konzultujte používanie so svojím lekárom. Vyhýbajte sa kontaktu s očami, vnútornou časťou ucha a inými citlivými oblasťami.

*len na vonkajšie použitie

**pri aplikácií so zariadením, postupujte prosím podľa návodu na použitie konkrétneho zariadenia

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať