doTerra Cinnamon 5 ml

doTerra Cinnamon 5 ml
Esenciálny olej doTERRA, Cinnamon, 5 ml
Cena vrátane DPH
42,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Cinnamon 5 ml
Výrobca
Cinnamon alebo inak „olej sexuálnej harmónie“

Esenciálny olej od značky doTERRA Škoricová kôra je obľúbenou ingredienciou pri príprave mnohých jedál, chlebov a dezertov.Hlavné účinky:
Sladká, korenistá vôňa škoricovej kôry je obľúbená po celom svete. Škorica pochádza z tropického vždyzeleného stromu, ktorý dorastá do výšky 45 stôp a má vysoko voňavú kôru, listy a kvety. Škoricová kôra má dlhú históriu kulinárskeho využitia, ale jej esenciálny olej je prekvapivo všestranný. Škorica sa často používa v ústnych vodách a ďasnách.Odporúčané použitie:
Vo svojom recepte so škoricou nahraďte mletú škoricu esenciálnym olejom Cinnamon pre príjemnú korenistú chuť. Vložte jednu kvapku škoricového esenciálneho oleja do horúcej vody alebo čaju a pomaly vypite. Pridajte jednu kvapku do 100 ml vody a kloktajte pre účinné vyplachovanie úst a svieži dych.Upozornenie:
Používajte iba rozriedené. Neužívajte viac ako jednu kvapku denne. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná alebo podstupujete liečbu, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornou časťou uší a citlivými časťami tela a sliznicami. V prípade kontaktu s pokožkou výdatne rozrieďte základovým olejom.100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade
esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.


Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať