doTerra Rosemary 15 ml

doTerra Rosemary 15 ml
Esenciálny olej doTERRA, rozmarín, 15 ml
Cena vrátane DPH
24,00 €
Dostupnosť
Skladom Áno
Kód
Rosemary 15 ml
Výrobca

doTerra Rosemary 15 ml


Rozmarín je voňavý, vždy zelený ker, ktorého listy sa často používajú na dochutenie jedál, ako napríklad plniek, bravčového, jahňacieho, kuracieho či morčacieho mäsa. Rozmarín má mnoho ďalších použití. Podporuje zdravé trávenie a funkcie vnútorných orgánov. Rozmarín bol uctievaný liečiteľmi gréckej, rímskej, egyptskej a hebrejskej kultúry, ktorí ho považovali za posvätný. Táto vzácna rastlinka sa používala ako plynný prostriedok na odohnanie zlých duchov a na ochranu proti moru a infekčným chorobám. Bylinná a energizujúca vôňa rozmarínu sa v aromaterapii veľmi často používa. Rozmarínový esenciálny olej získavame destiláciou kvitnúcej rastliny rozmarínu lekárskeho vodnou parou.

Odporúčané použitie*

rozptýľte esenciálny olej pomocou aróma difuzéra, zvlhčovača alebo čističky vzduchu od značky StadlerForm, vychutnajte krásnu energizujúcu vôňu, zlepšite si koncentráciu počas učenia a rozšírte svoje vedomie.

Odporúčané dávkovanie**

1-4 kvapky, v závislosti od požadovanej intenzity

100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade

esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.

* len na vonkajšie použitie
** pri aplikácií so zariadením, postupujte prosím podľa návodu na použitie konkrétneho zariadenia

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať