doTerra Rosemary 15 ml

doTerra Rosemary 15 ml
Esenciálny olej doTERRA, rozmarín, 15 ml
Cena vrátane DPH
26,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Rosemary 15 ml
Výrobca
Rozmarín alebo inak “olej poznania a premeny”

Esenciálny olej od značky doTERRA Rozmarín sa často používa v aromaterapii a masážnej terapii kvôli bylinnej energizujúcej vôni. Môže sa použiť ako náhrada rozmarínu na ochutenie ľubovoľných jedál.Hlavné účinky:
Rozmarín je aromatický vždyzelený ker, ktorého listy sa často používajú na ochutenie jedál, napríklad plnky do pečenej hydiny, bravčoviny, pečenej jahňaciny, kuraciny a morčaciny. Dodáva mäsu a špecialitám pikantnú bylinnú príchuť. Má bylinnú a povzbudzujúcu vôňu. Dlho uctievaný rozmarín sa pokladal v starovekej gréckej, rímskej, egyptskej a hebrejskej kultúre za posvätný.Odporúčané použitie:
Pridajte 1 kvapku esenciálneho oleja Rozmarín do mäsa a hlavných chodov pre mimoriadne ochutenie. S troškou oleja Rozmarín premeňte svoju tradičnú zemiakovú kašu na prílohu, ktorá prekypuje chuťou. Použite ako praktickú a silnú náhradu čerstvého alebo sušeného rozmarínu v akomkoľvek recepte.Upozornenie:
Používajte iba rozriedené. Neužívajte viac ako jednu kvapku denne. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná alebo podstupujete liečbu, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami a sliznicami.100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade
esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.


Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať