doTerra Geranium 15 ml

doTerra Geranium 15 ml
Esenciálny olej doTERRA, Geranium, 15 ml
Cena vrátane DPH
56,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Geranium 15 ml
Výrobca

doTerra Geranium 15 ml


Tento esenciálny olej získavame destiláciou listov z muškátu omaného vodnou parou. Muškátový olej sa v minulosti používal pri dyzentérii, hemoroidoch, zápaloch, silnej menštruácii. Vraj sa tiež používal ako liek na zlomeniny kostí, nádory a rany.

Ovplyvňuje emocionálnu rovnováhu a pokožku. Môže pomôcť uvoľniť negatívne spomienky a priviesť človeka späť k pokojným, šťastným momentom.

Môže tiež pomôcť uľaviť od nervového napätia a stresu, vyrovnať emócie, pozdvihnúť ducha, podporiť pokoj, pocit blaha a nádeje. Tento esenciálny olej môžeme miešať so všetkými olejmi.

Odporúčané použitie*: rozptýľte muškátový olej pomocou aróma difuzéra, zvlhčovača alebo čističky vzduchu od značky StadlerForm**, vychutnajte si krásnu sladkastú vôňu, zbavte sa negatívnych spomienok a prineste pocit blaha do vašich domácností.

100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade

esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.

Odporúčané dávkovanie**

1-4 kvapky, v závislosti od požadovanej intenzity

Upozornenie

Možnosť precitlivenosti pokožky. Skladujte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná, dojčíte alebo ste pod lekárskym dohľadom, konzultujte používanie so svojím lekárom. Vyhýbajte sa kontaktu s očami, vnútornou časťou ucha a inými citlivými oblasťami.

*len na vonkajšie použitie

**pri aplikácií so zariadením, postupujte prosím podľa návodu na použitie konkrétneho zariadenia

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať