doTerra Douglas Fir 5 ml

doTerra Douglas Fir 5 ml
Esenciálny olej doTERRA, Douglas Fir, 5 ml
Cena vrátane DPH
38,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Douglas Fir 5 ml
Výrobca
Douglas Fir alebo inak "olej generačnej múdrosti"

Esenciálny olej od značky doTERRA Douglaská jedľa sa často používa na prečistenie pokožky a podporu pozitívneho naladenia. Zdroje oleja Douglaská jedľa sa udržateľne zabezpečujú z mladých stromov na Novom Zélande, kde premnoženie tejto jedle ohrozuje ekosystém celej krajiny. Spoločnosť doTerra ťažbou mladých Douglaských jedlí a ich následným využitím na esenciálny olej pomáha bojovať proti negatívnemu vplyvu týchto stromov na životné prostredie krajiny, ktorú zaberajú.Hlavné účinky:
Douglaská jedľa je ihličnan, ktorý rastie ako pôvodný druh na území celej Severnej Ameriky. Táto vysoká vždyzelená jedľa má sladkú a osviežujúcu arómu s miernym citrónovým tónom. Pri vonkajšom použití podporuje pozitívne naladenie a atmosféru, čo používateľovi pomáha cítiť sa povznesene. Olej Douglaská jedľa sa získava zo vždyzelených jedlí Nového Zélandu. Po nanesení na pokožku má prečisťujúce vlastnosti.Odporúčané použitie:
Pridaním 1 kvapky do čistiaceho gélu na tvár, tuhého mydla či sprchovacieho gélu získate pridané očistné účinky a oživujúcu arómu. Zmiešajte olej Douglaská jedľa s 1 – 2 kvapkami oleja Gaultéria a doprajte si uvoľňujúci zážitok z masáže po dlhom dni v práci.Upozornenie:
Možná citlivosť na pokožku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná alebo podstupujete liečbu, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornou časťou uší a citlivými časťami tela.100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade
esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.


Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať