doTerra Grapefruit 15 ml

doTerra Grapefruit 15 ml
Esenciálny olej doTERRA, grapefruit, 15 ml
Cena vrátane DPH
30,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Grapefruit 15 ml
Výrobca
Grapefruit alebo inak “olej rešpektovania vlastného tela”

Esenciálny olej od značky doTERRA Grapefruit, všeobecne známy svojou kyslou a štipľavou chuťou, je zaguľatené žltooranžové ovocie vždyzeleného citrusu. Esenciálny olej Grapefruit sa získava zo šupky tohto ovocia a teší sa priazni kvôli mnohým spôsobom použitia a účinkom ako aj kvôli svojej osviežujúcej aróme a silnej chuti. Názov grapefruit sa pripisuje tomu, že ovocie rastie v strapcoch, ktoré sa podobajú na hrozno (z angl. grape).Hlavné účinky:
Robustná citrusová povaha prináša do jedla a nápojov voňavé a mimoriadne povznášajúce chute. Kedysi bol grapefruit známy ako „zakázané ovocie“ a jeden zo „siedmich divov Barbadosu”. Je obľúbený pre svoju kyslú štipľavú chuť, ktorá pri kombinácii s ostatnými citrusovými esenciálnymi olejmi pôsobí ako skvelé doplnenie. Osviežujúca citrusová aróma je prospešná na povzbudenie zmyslov.Odporúčané použitie:
Esenciálny olej Grapefruit vnáša do nápojov či jedál sviežnú ovocnú príchuť. Ak chcete svojim smoothies spestriť chuť, pridajte jednu kvapku esenciálneho oleja Grapefruit do svojho obľúbeného receptu.Upozornenie:
Používajte iba rozriedené. Neužívajte viac ako jednu kvapku denne. Uchovávajte mimo dosahu detí. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornou časťou uší a citlivými časťami tela. Vyhnite sa slnečnému a UV žiareniu po dobu aspoň 12 hodín v prípade kontaktu s pokožkou.100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade
esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.


Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať