doTerra Grapefruit 15 ml

doTerra Grapefruit 15 ml
Esenciálny olej doTERRA, grapefruit, 15 ml
Cena vrátane DPH
25,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Grapefruit 15 ml
Výrobca

doTerra Grapefruit 15 ml


Grapefruit je energizujúci a povzbudivý olej, známy vďaka svojim čistiacim účinkom. Grapefruit je osviežujúci olej, ktorý povzbudzuje trávenie, imunitný systém (tým, že prečisťuje lymfatický systém), napomáha pri riešení problémov s pokožkou a je ho možné použiť na stuhnuté svaly, odbúravanie vody a povzbudenie nervového systému. Vyrovnáva a povzbudzuje myseľ a môže napomáhať úľave od úzkosti. Vzniká lisovaním šupiek za studena. Svieža, povzbudzujúca vôňa grapefruitu určite pozdvihne náladu a poteší zmysly. Grapefruitový olej má však viac, než len sviežu vôňu, jeho čistiace a povzbudzujúce vlastnosti z neho urobili favorita medzi milovníkmi esenciálnych olejov. Grapefruit má osviežujúcu a povzbudzujúcu vôňu, ktorá má veľmi silné antidepresívne účinky. Často býva veľmi nápomocná v prevencií pred pocitmi pesimizmu a negativity. Jeho silné antibakteriálne účinky z neho robia veľmi účinný osviežovač dychu a sú veľmi nápomocné pri liečbe zapálených ďasien. Vďaka svojim silným dezinfekčným účinkom, môže byť grapefruitový esenciálny olej použitý ako čistič (jednoducho nakvapkajte niekoľko kvapiek do vody v rozprašovači, pretrepte a sprejujte na povrchy v domácnosti) alebo voda k umývaniu ovocia a zeleniny. K očisteniu zeleniny, jednoducho pridajte niekoľko kvapiek do misy alebo umývadla s vodou a umyte.

Odporúčané použitie: rozptýľte grapefruit pomocou aróma difuzéra, zvlhčovača alebo čističky vzduchu od značky StadlerForm, zbavte sa negatívnych myšlienok a naplňte svoje zmysly energiou.

100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade

esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať