doTerra MetaPWR 15 ml

doTerra MetaPWR 15 ml
Esenciálna zmes doTERRA, MetaPWR, 15 ml
Cena vrátane DPH
45,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
MetaPWR 15 ml
Výrobca
MetaPWR alebo "Zmes vnútornej krásy"

Esenciálna zmes od značky doTERRA MetaPWR je určená na podporu životného štýlu zameraného na zvyšovanie vitality, lepšie voľby v oblasti výživy a na zachovanie zdravia a pohody. Zmes MetaPWR vyvinuli klinickí vedci a vedci z oblasti lekárstva. Tvorí ju osobitne vyvážený pomer olejov CPTG™, ako sú esenciálne oleje Grapefruit, Citrón, Mäta pieporná, Zázvor a Škorica. Kombinácia citrusových, mätových a korenistých olejov robí z MetaPWR účinné dochucovadlo jedál, ktoré pomôže uspokojiť vašu chuť na sladké.Hlavné účinky:
Ideálna ako prídavok do nápojov s citrusovou, korenistou, mätovou, sladkou arómou. Poskytuje perfektnú vzpruhu, ktorú potrebujete pred a počas aktívneho cvičenia. MetaPWR môže stimulovať zmysly a pomôcť pozdvihnúť náladu, keď sa pridá do receptov. Prospešný doplnok vašej starostlivosti o zdravie a pohodu, aby doplnil premyslený výber stravy.
Zloženie: olej Grapefruit, olej Citrón, olej Zázvor, olej Mäta pieporná, olej ŠkoricaOdporúčané použitie:
Zaraďte konzumáciu zmesi MetaPWR s vodou pred jedlom medzi vaše každodenné návyky. Aby ste boli svieži a pripravení na cvičenie, pridajte do smoothie alebo džúsu na vytvorenie stimulujúceho prostredia. Užívajte spolu s rozmanitou a vyváženou stravou a zdravým životným štýlom. Keď túžite po sladkom jedle plnom cukru, pridajte kvapku k nakrájanému ovociu ako osviežujúce malé občerstvenie, ktoré uspokojí vaše chuťové poháriky.Upozornenie:
Používajte iba rozriedené. Neužívajte viac ako jednu kvapku denne. Uchovávajte mimo dosahu detí. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornou časťou uší a citlivými časťami tela. Vyhnite sa slnečnému a UV žiareniu po dobu aspoň 12 hodín v prípade kontaktu s pokožkou. Uchovávajte tesne uzavreté a skladujte na chladnom mieste.100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade
esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.


Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať