doTerra Clove 15 ml

doTerra Clove 15 ml
Esenciálny olej doTERRA, Clove, 15 ml
Cena vrátane DPH
28,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Clove 15 ml
Výrobca
Klinček alebo inak “olej hraníc”

Esenciálny olej od značky doTERRA Klinček má nespočetné množstvo prínosov a použitia, ktoré sa datujú až do starovekej Číny a Indie. Klinček ako korenie pri varení dodáva pokrmom či dezertom korenistú príchuť. Klinček sa tiež vďaka svojej chuti vo veľkej miere používa v zubných prípravkoch, cukrovinkách a žuvačkách.Hlavné účinky:
Klinček, všeobecne známy ako bežná mletá korenina, nachádza vďaka svojim jedinečným a silným schopnostiam využitie aj mimo kuchyne. Esenciálny olej Klinček je pre svoje hrejivé a korenisté vlastnosti ideálny na začlenenie do sezónnych receptov. Jeho povzbudzujúca príchuť a aromatická vôňa sa často využíva v dezertoch, napríklad cukrových sušienkach.Odporúčané použitie:
Pri pečení maškŕt namiesto sušeného klinčeka použite podľa chuti olej Klinček. Pridajte jednu kvapku oleja Klinček do vody pre korenistú chuť.Upozornenie:
Používajte iba rozriedené. Neužívajte viac ako jednu kvapku denne. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná alebo podstupujete liečbu, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornou časťou uší, citlivými časťami tela a sliznicami. V prípade kontaktu s pokožkou výdatne rozrieďte základovým olejom.100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade
esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.


Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať