doTerra Lemon Eucalyptus 15 ml

doTerra Lemon Eucalyptus 15 ml
Esenciálny olej doTERRA, lemon eukalyptus, 15 ml
Cena vrátane DPH
20,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Lemon Eucalyptus 15 ml
Výrobca

doTerra Lemon Eucalyptus 15 ml


Esenciálny olej od značky doTERRA Lemon Eucalyptus má povznášajúcu a povzdbudzujúcu arómu, je skvelý na povznesenie a rozjasnenie vášho dňa.

Citrónový eukalyptus, pôvodom zo severnej Austrálie, pochádza z modrej rastliny eukalyptu guľatoplodého, vysokého stromu s hladkou kôrou voňajúceho po citrónoch. Okrem mnohých vonkajších účinkov poskytuje citrónový eukalyptus intenzívnu podporu pre pokožku. Citrónový eukalyptus je známy svojou osviežujúcou vôňou, ktorá pomáha navodiť povzbudzujúcu atmosféru. Majte tento olej poruke, keď potrebujete revitalizujúcu vzpruhu.

Citrónový eukalyptus vytvára chránený priestor okolo jednotlivcov. Toto je obzvlášť užitočné vtedy, keď sa cítia až príliš vystavení prírodným elementom alebo energetickým silám. Pomáha im rozpoznať, kedy je potrebné vytvoriť si účinnejšie hranice a zachovať si svoj osobný priestor.
Citrónový eukalyptus je silný čistič energetických fragmentov. Týmto spôsobom má jedinečnú schopnosť zmierniť dopad náročných energií a okolností. Pomáha jednotlivcom pri čistení ich prostredia, čím uvoľňuje duševné a duchovné zdroje. Ponúka posilnenie a odhodlanie, keď jednotlivec nie je schopný samostatne riadiť svoj život.

Odporúčané použitie: rozptýľte esenciálny olej pomocou aróma difuzéra, zvlhčovača alebo čističky vzduchu od značky StadlerForm a doprajte si povznášajúcu a povzbudzujúcu vôňu.

Odporúčané dávkovanie: 1-4 kvapky, v závislosti od požadovanej intenzity

100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade

esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať