doTerra Lemon Eucalyptus 15 ml

doTerra Lemon Eucalyptus 15 ml
Esenciálny olej doTERRA, lemon eukalyptus, 15 ml
Cena vrátane DPH
21,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Lemon Eucalyptus 15 ml
Výrobca




Lemon Eucalyptus alebo “Olej ochrany osobného priestoru”

Esenciálny olej od značky doTERRA Citrónový eukalyptus, pôvodom zo severnej Austrálie, pochádza z modrej rastliny eukalyptu guľatoplodého, vysokého stromu s hladkou kôrou voňajúceho po citrónoch. Okrem mnohých vonkajších účinkov poskytuje citrónový eukalyptus intenzívnu podporu pre pokožku. Citrónový eukalyptus je známy svojou osviežujúcou vôňou, ktorá pomáha navodiť povzbudzujúcu atmosféru. Majte tento olej poruke, keď potrebujete revitalizujúcu vzpruhu.



Hlavné účinky:
Citrónový eukalyptus podporuje a pomáha prečistiť pokožku. Má povznášajúcu a povzbudzujúcu vôňu. Má tiež mnohé ďalšie vonkajšie účinky. Je vynikajúci doplnok k uvoľňujúcej masáži.



Odporúčané použitie:
Počas vašej starostlivosti o pleť pridajte jednu až dve kvapky citrónového eukalyptu do vášho obľúbeného prípravku na čistenie pleti. Naneste jednu až dve kvapky do dlaní rúk a pošúchajte ich o seba na povznesenie a rozjasnenie vášho dňa. Zmiešajte tri až štyri kvapky vo frakcionovanom kokosovom oleji na upokojujúcu a povznášajúcu masáž.



Upozornenie:
Možná citlivosť na pokožku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná alebo podstupujete liečbu, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornou časťou uší a citlivými časťami tela.



100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade
esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.


Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať