doTerra Tangerine 15 ml

doTerra Tangerine 15 ml
Esenciálny olej doTERRA, mandarinka, 15 ml
Cena vrátane DPH
25,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Tangerine 15 ml
Výrobca
Mandarínka alebo inak “olej optimizmu a tvorivosti”

Esenciálny olej od značky doTERRA Mandarínka má dlhú históriu použitia v čínskej kultúre. Vďaka obsahu limonénu sladká štipľavá aróma mandarínky súčasne povznáša a upokojuje. Mandarínka je populárna a lahodná prísada do dezertov a nápojov, od koláčov po ovocné smoothies, a štipľavo doplní akýkoľvek recept, ktorý si vyžaduje citrusové plody.Hlavné účinky:
Sladká chuť oleja Mandarínka pridá štipľavý šmrnc rôznym druhom pekárenských výrobkov. Výborne sa hodí na zmiešanie s hrejivými a korenistými olejmi, napríklad Škoricou či Klinčekom. Vďaka svojej osviežujúcej chuti je Mandarínka štipľavým doplnkom do akéhokoľvek receptu, ktorý si vyžaduje citrusové plody. Skúste pridať esenciálny olej Mandarínka do čaju či limonády ako povznášajúcu variáciu.Odporúčané použitie:
Vneste citrusovú chuť do svojich obľúbených receptov pridaním 2 – 3 kvapiek do koláčov, ciest na sušienky a ďalších jedál. Vyrobte si počas horúcich letných mesiacov vlastné citrusové nanuky a limonády z oleja Mandarínka. Pripravte si osviežujúci nápoj pridaním 1 – 2 kvapiek do vody, smoothies, čajov či limonády.Upozornenie:
Používajte iba rozriedené. Neužívajte viac ako jednu kvapku denne. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná alebo podstupujete liečbu, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornou časťou uší, citlivými časťami tela a sliznicami. Vyhnite sa slnečnému a UV žiareniu po dobu aspoň 12 hodín v prípade kontaktu s pokožkou.100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade
esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.


Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať