doTerra Roman Chamomile 5 ml

doTerra Roman Chamomile 5 ml
Esenciálny olej doTERRA, Roman Chamomile, 5 ml
Cena vrátane DPH
81,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Roman Chamomile 5 ml
Výrobca
Rumanček Rímsky alebo inak “olej duchovného účelu”

Esenciálny olej od značky doTERRA Rumanček rímsky nájdete v krémoch na tvár, farbách na vlasy, šampónoch a parfumoch, kým harmanček sa najbežnejšie využíva na čaj.Hlavné účinky:
Rumanček rímsky rastie blízko pri zemi a dosahuje výšku približne 30 cm. Má šedozelené listy, kvety pripomínajúce sedmokrásku a jablkovú vôňu. Rastlina sa ľudovo nazýva „lekár rastlín“, pretože má pozitívne účinky na rastliny, ktoré rastú v jej blízkosti. Starí Rimania používali olej rumančeka rímskeho na dodanie odvahy počas vojny. Pri nanesení na pokožku a na telo má upokojujúci účinok. Často je obsiahnutý v krémoch na tvár pre svoju schopnosť podporovať mladistvý vzhľad pokožky. Podporuje zdravý vzhľad vlasov a dodá vlasom sviežu kvetinovú vôňu. Vytvára sladkú kvetinovú arómu.Odporúčané použitie:
Zaraďte olej Rumanček rímsky do vašej prípravy na spánok nanesením 1 – 2 kvapiek na spodnú čas chodidiel predtým, ako pôjdete do postele. Na dosiahnutie vyhladzovacieho účinku pridajte 1 – 2 kvapky do šampónu či kondicionéru. Zmiešajte s inými kvetinovými esenciálnymi olejmi, napríklad Levanduľa, Ylang-ylang a Pačuli. Pridajte olej do hydratačného prípravku, ktorý denne používate, aby ste využili jeho upokojujúce účinky na pokožku.Upozornenie:
Možná citlivosť na pokožku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná alebo podstupujete liečbu, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornou časťou uší a citlivými časťami tela.100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade
esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.


Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať