doTerra Roman Chamomile 5 ml

doTerra Roman Chamomile 5 ml
Esenciálny olej doTERRA, Roman Chamomile, 5 ml
Cena vrátane DPH
75,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Roman Chamomile 5 ml
Výrobca

doTerra Roman Chamomile 5 ml


Rumanček rímsky je prízemná rastlina, ktorá dosahuje výšku maximálne 30 centimetrov. Má šedo-zelené listy a kvety, ktoré sa podobajú na sedmokrásky a majú jablčnú vôňu. Rumanček sa niekedy prezýva „lekárskou rastlinou“ kvôli jej pozitívnym účinkom na rastliny, ktoré rastú navôkol. Starovekí Rimania používali olej z rumančeka rímskeho na podporu guráže počas vojny. Zatiaľ čo rumanček rímsky sa najčastejšie pridáva do čajov, olej z tejto rastliny môžete nájsť v pleťových krémoch, nápojoch, farbách na vlasy, šampónoch a parfémoch. Rumanček rímsky má upokojujúci účinok na pokožku, myseľ a telo. Prináša úľavu systémom tela. Môže pomôcť podporiť zdravú funkciu imunitného systému. Rumanček Rímsky neutralizuje alergie a zvyšuje schopnosť pokožky regenerovať sa. Čistí krv a pomáha pečeni zbaviť sa jedov, vypustiť ich z tela. Pre svoje schopnosti upokojenia a relaxácie dokáže bojovať proti depresií, nespavosti či stresu.

Odporúčané použitie: rozptýľte esenciálny olej pomocou aróma difuzéra, zvlhčovača alebo čističky vzduchu od značky StadlerForm, obklopte sa sviežou ovocno-bylinnou vôňou a doprajte si zaslúžený relax.


100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade

esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať