doTerra Myrrh 15 ml

doTerra Myrrh 15 ml
Esenciálny olej doTERRA, Myrrh, 15 ml
Cena vrátane DPH
115,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Myrrh 15 ml
Výrobca
Myrha alebo inak “olej Matky Zeme”

Esenciálny olej od značky doTERRA Myrha, ktorá sa historicky používa pri meditácii a balzamovaní, je aj naďalej vzácnym a dôležitým olejom v akejkoľvek kolekcii esenciálnych olejov. Ak je kadidlo „kráľom olejov“, myrha je určite na kráľovskom dvore. Jej použitie na zlepšenie vzhľadu pokožky z nej robí kľúčovú zložku v mnohých produktoch starostlivosti o pleť.Hlavné účinky:
Myrha je vysoko cenená pre nespočetné množstvo využitia. Pomáha podporovať emocionálnu rovnováhu a navodzuje pocity pokoja a celkovej pohody. Upokojuje pokožku. Obsahuje jedinečné vlastnosti, ktoré čistia a zlepšujú vzhľad pokožky.Odporúčané použitie:
Použite myrhu na podporu uvedomenia a pozdvihnutia nálady. Pridajte jednu až dve kvapky do zvlhčovača. Pre pohodlnú aplikáciu myrhy pridajte 1-2 kvapky myrhy do prázdnej jantárovej roll-on fľaštičky a zmiešajte s frakcionovaným kokosovým olejom.Upozornenie:
Možná citlivosť na pokožku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná alebo podstupujete liečbu, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornou časťou uší a citlivými časťami tela.100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade
esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.


Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať