doTerra Myrrh 15 ml

doTerra Myrrh 15 ml
Esenciálny olej doTERRA, Myrrh, 15 ml
Cena vrátane DPH
97,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Myrrh 15 ml
Výrobca

doTerra Myrrh 15 ml


Na starodávnych záznamoch môžeme vidieť, že myrha sa považovala za tak vzácnu, že sa jej množstvo niekedy vyplácalo rovnakou váhou zlata. Esenciálny olej z myrhy sa získava z lepkavej živice malého, tŕnistého stromu myrhovníka a po stáročia sa používa pre svoje priaznivé účinky na vonkajšok a vnútro tela. Myrha sa už v dávnych časoch používala ako parfém, na vydymovanie a na pomoc so zdravím. Tiež sa používala pri balzamovaní a náboženských obradoch. Myrha má silné čistiace účinky, hlavne na ústa a hrdlo. Tiež upokojuje pokožku pri nanášaní na jej povrch, pričom napomáha tomu, aby bola hladká a mlado vyzerajúca, pri rozptyľovaní podporuje emocionálnu rovnováhu a pohodu. Jej krásna vôňa podporuje vedomie, pomáha zlepšiť pozornosť a pozdvihnúť náladu. Esenciálny olej je možné kombinovať s olejmi ako sú kadidlo, levanduľa, santalové drevo a všetky korenisté vône.

Odporúčané použitie: rozptýľte esenciálny olej pomocou aróma difuzéra, zvlhčovača alebo čističky vzduchu od značky StadlerForm, obklopte sa touto magickou zemitou vôňou a vychutnajte si jej účinky.


100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade

esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať