doTerra Blue Tansy 5 ml

doTerra Blue Tansy 5 ml
Esenciálny olej doTERRA, Blue Tansy, 5 ml
Cena vrátane DPH
139,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Blue Tansy 5 ml
Výrobca
Blue Tansy alebo inak “olej odhodlania konať”

Esenciálny olej od značky doTERRA Blue Tansy je známy ako prospešný pre pokožku. Pridajte do horúceho kúpeľa, používajte s vašimi obľúbenými produktmi starostlivosti o pleť alebo jednoducho vmasírujte do pokožky.Hlavné účinky:
Vratič, známy tiež pod názvom marocký harmanček, je stredozemská žltokvetá letnička, ktorá rastie v severnom Maroku. Tento kvet má chemické zloženie, po ktorom bude prahnúť vaša pokožka! Chamazulén, chemická zložka oleja Vratič, dodáva esenciálnemu oleju Vratič charakteristickú indigovú farbu. Blue Tansy je hlavná zložka mnohých zmesí doTerra vrátane Balance a Deep Blue. Príjemná a mierne ovocná vôňa oleja Vratič má špecifické povznášajúce vlastnosti, ktoré pomáhajú vytvoriť pozitívnu atmosféru. Vratič má nespočetne veľa použití a pri nanesení na pokožku poskytuje utišujúci pocit. Využíva sa vo výrobe vďaka svojej prírodnej vôni a ako prírodné farbivo vďaka vysoko cenenej indigovej farbe.Odporúčané použitie:
Nanesením oleja Vratič na drobné podráždenia pokožky dosiahnete utišujúci účinok. Pridajte 1 či 2 kvapky do telového mlieka na ozdravnú masáž po dlhom náročnom dni alebo mimoriadne ťažkom tréningu. Pridajte kvapku do vášho obľúbeného hydratačného alebo čistiaceho prípravku a naneste na pokožku. Skúste si vytvoriť vlastné zmesi! K Vratiču sa hodia napríklad oleje Muškát, Šalvia, Petitgrain, Levanduľa, Borievka, Mäta klasnatá a Ylang-ylang.Upozornenie:
Možná citlivosť na pokožku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná alebo podstupujete liečbu, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornou časťou uší a citlivými časťami tela. Môže zanechávať škvrny na povrchoch, látkach a pokožke.100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade
esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.


Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať