doTerra Spikenard 5 ml

doTerra Spikenard 5 ml
Esenciálny olej doTERRA, Spikenard, 5 ml
Cena vrátane DPH
79,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Spikenard 5 ml
Výrobca

doTerra Spikenard 5 ml


Esenciálny olej z nardu pravého má drevitú, korenistú arómu, ktorá povznáša náladu a podporuje uvoľnenie. Nard sa v minulosti používal pre potreby relaxácie a zlepšenia nálady. Prispieva k pocitom upokojenia a môže mať očisťujúci účinok na kožu. Podporuje pocity utíšenia, uzemnenia a relaxácie. Očisťuje pokožku a pomáha, aby bola čistá, zdravá a žiarivá. Vytvára povzbudzujúcu arómu, ktorá môže zlepšovať náladu.

Odporúčané použitie: rozptýľte esenciálny olej pomocou aróma difuzéra, zvlhčovača alebo čističky vzduchu od značky StadlerForm, naplňte svoj domov krásnou korenistou vôňou a zlepšite náladu celej rodine.

100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade

esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.

Upozornenie

Možnosť precitlivenosti pokožky. Skladujte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná, dojčíte alebo ste pod lekárskym dohľadom, konzultujte používanie so svojím lekárom. Vyhýbajte sa kontaktu s očami, vnútornou časťou ucha a inými citlivými oblasťami. Po použití sa na 12 hodín vyhnite priamemu slnečnému žiareniu. * len na vonkajšie použitie ** pri aplikácií so zariadením, postupujte prosím podľa návodu na použitie konkrétneho zariadenia
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať