doTerra Tea Tree 15 ml

doTerra Tea Tree 15 ml
Esenciálny olej doTERRA, Tea Tree - čajovník, 15 ml
Cena vrátane DPH
36,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Tea Tree 15 ml
Výrobca
Tea Tree alebo inak “olej energetických hraníc”

Esenciálny olej od značky doTERRA Čajovník, často označovaný ako Melaleuca, obsahuje viac ako 92 rôznych zlúčenín a má úžasné možnosti využitia. Čajovník je najznámejší svojimi prečisťujúcimi vlastnosťami. Môže sa použiť na očistu a prečistenie pokožky, nechtov a na podporu zdravej pleti.Hlavné účinky:
Je povestný svojimi očistnými a omladzujúcimi účinkami, ktoré pokožke poskytnú nečakanú sviežosť. Čajovník má prospešné vlastnosti, ktoré môžu pomôcť zredukovať výskyt nedostatkov. Prospieva vlasom, pokožke a nechtom. Čajovník pomáha prečistiť a osviežiť vzduch, aby okolité prostredie zbavil nepríjemných pachov. Listy čajovníka stáročia využívali pôvodní obyvatelia Austrálie. Na dosiahnutie chladivého účinku listy rozmliaždili a prikladali priamo na pokožku.Odporúčané použitie:
Pri občasných podráždeniach pokožky naneste na postihnuté miesto 1 – 2 kvapky esenciálneho oleja Čajovník. Pridajte 1 – 2 kvapky do svojho čistiaceho gélu na tvár na zlepšenie očistných vlastností alebo olej naneste na pokožku po holení. Po sprche naneste na nechty rúk a nôh a zbavte ich nečistôt. Získajú tak zdravý vzhľad. Naneste si na tvár po holení zmes oleja Čajovník a Cédrové drevo ako povzbudzujúcu vodu po holení.Upozornenie:
Možná citlivosť na pokožku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná alebo podstupujete liečbu, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornou časťou uší a citlivými časťami tela.100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade
esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.


Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať