doTerra Tea Tree 15 ml

doTerra Tea Tree 15 ml
Esenciálny olej doTERRA, Tea Tree - čajovník, 15 ml
Cena vrátane DPH
30,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Tea Tree 15 ml
Výrobca

doTerra Tea Tree 15 ml


Tea Tree, Melaleuca alebo čajovník, má viac než 92 rôznych prírodných zložiek a nespočetné množstvo rôznych spôsobov použitia. Listy čajovníka boli po stáročia používané austrálskymi domorodcami na hojenie poranení, rán a kožných infekcií. Na podporu čistého dýchania rozdrvili listy a vdychovali olej. Tiež prikladali lístky priamo na kožu, aby sa ochladili. Čajovník sa ale najviac preslávil svojimi čistiacimi vlastnosťami. Môže sa používať na čistenie pokožky a nechtov a na podporu krásnej pleti. Dá sa použiť aj na čistenie všetkých povrchov v domácnosti, a ochraňuje proti vplyvom prostredia. Používa sa aj na príležitostné podráždenia pokožky, aby sa koža upokojila. Olej získavame destiláciou listov čajovníka austrálskeho vodnou parou. Difuzovanie tohto oleja čistí a osviežuje vzduch v miestnosti.

Odporúčané použitie*

rozptýľte esenciálny olej pomocou aróma difuzéra, zvlhčovača alebo čističky vzduchu od značky StadlerForm, očistite a osviežte vzduch vo vašej domácnosti a podporte imunitu celej rodiny.

Odporúčané dávkovanie**

1-4 kvapky, v závislosti od požadovanej intenzity

100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade

esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.

* len na vonkajšie použitie
** pri aplikácií so zariadením, postupujte prosím podľa návodu na použitie konkrétneho zariadenia

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať