doTerra Black Pepper 5 ml

doTerra Black Pepper 5 ml
Esenciálny olej doTERRA, Black Pepper 5 ml
Cena vrátane DPH
35,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Black Pepper 5 ml
Výrobca
Čierne korenie alebo inak “olej demaskovania”

Esenciálny olej od značky doTERRA Čierne korenie sa opisuje ako pálivý, ostrý, ovocný a pikantný a môže sa na zvýraznenie chuti pridať do mäsa, polievok, hlavných jedál a šalátov. Hoci je čierne korenie obyčajne známe svojím nesmierne širokým kulinárskym využitím, rovnako pozoruhodné sú jeho účinky pri vonkajšom použití.Hlavné účinky:
Čierne korenie je všeobecne známa korenina do varenia, ktorá sa používa na zvýraznenie chutí jedál. Esenciálny olej Čierne korenie sa považuje za jeden z najchutnejších esenciálnych olejov. Univerzálna ochucovacia zložka, ktorá sa celosvetovo vo veľkej miere používa v slaných jedlách, obyčajne v podobe mletých zrniek. Má stimulujúca bylinnú chuť ideálnu do polievok, šalátov a na okorenenie slaných receptov.Odporúčané použitie:
Zmiešajte Čierne korenie s olejom Vňať koriandra, aby ste si do pokrmu pridali trošku pikantnosti, alebo zmes pridajte do mäsa, polievok, hlavných jedál a šalátov na zvýraznenie chuti.Upozornenie:
Používajte iba rozriedené. Neužívajte viac ako jednu kvapku denne. Uchovávajte mimo dosahu detí. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornou časťou uší a citlivými časťami tela.100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade
esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.


Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať