doTerra Balance Touch 10 ml

doTerra Balance Touch 10 ml

Prihláste sa a nechajte si strážiť dostupnosť

Esenciálna zmes doTERRA, ukotvujúca zmes, 10 ml
Cena vrátane DPH
26,00 €
Dostupnosť
Na objednávku
Kód
Balance Touch 10 ml
Výrobca
Balance alebo inak "zmes uzemnenia a vyrovnania"

Esenciálna zmes od značky doTERRA Balance Touch je skvelou prvou voľbou, keď potrebujete v živote trošku harmónie. Smrek, Gáfrovník, Kadidlo, Vratič a Modrý harmanček sa dokonale spájajú s frakcionovaným kokosovým olejom a ponúkajú lákavú vôňu, ktorá pri nanesení na pokožku podporuje pokoj, uvoľnenie a pohodu.Hlavné účinky:
Balance Touch obsahuje emocionálne prospešné esenciálne oleje, ktoré spoločným pôsobením vytvárajú pocit pokoja a pohody. Aróma zmesi je sladká a drevitá a je to dokonalá vôňa na podporu pocitov rovnováhy a pokoja. Základ z frakcionovaného kokosového oleja je presýtený esenciálnymi olejmi Smrek, Gáfrovník, Vratič, Modrý harmanček a Kadidlo.Odporúčané použitie:
Nanesením zmesi Balance Touch na krk a zápästia pomôžete podporiť pocity pokoja. Po nanesení na pokožku pomôžete vytvoriť pokojnú atmosféru pri meditácii alebo cvičení jogy. Naneste na spodnú časť chodidiel, aby ste podporili pocity rovnováhy po celý deň. Naneste na pokožku pred spaním, aby ste sa ustálili a podporili pokojné sny.Upozornenie:
Možná citlivosť na pokožku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná alebo podstupujete liečbu, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornou časťou uší a citlivými časťami tela.100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade
esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.


Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať