doTerra Lavender 15 ml

doTerra Lavender 15 ml
Esenciálny olej doTERRA, levanduľa, 15 ml
Cena vrátane DPH
40,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Lavender 15 ml
Výrobca
Levanduľa alebo inak “olej komunikácie”

Esenciálny olej od značky doTERRA Levanduľa sa pre svoju výraznú arómu a nespočetné množstvo využití stala jedným z najpopulárnejších esenciálnych olejov. V staroveku využívali Rimania a Egypťania levanduľu do kúpeľa. Odvtedy mnohí objavili nespočetné množstvo ďalších účinkov, ktoré má. Vďaka všestranným účinkom je Levanduľa olej, ktorý by ste mali mať poruke všade, kam pôjdete.Hlavné účinky:
Levanduľa sa v širokej miere používa v kozmetike a parfumoch pre jej schopnosť podporovať zdravú a čistú pleť. Navyše sa jej upokojujúce vlastnosti často využívajú na uvoľnenie tela a zlepšenie nálady. V antických kultúrach vysoko vážená a často používaná, v súčasnosti jej popularita ďalej narastá vďaka kozmetickým využitiam. Okrem rozpoznateľnej arómy a jedinečných využití sa olej Levanduľa v širokej miere používa na podporenie pokoja a uvoľnených pocitov.Odporúčané použitie:
Na podporenie pokojných a uvoľňujúcich pocitov použite niekoľko kvapiek oleja Levanduľa. Naneste jednu kvapku do vašej každodennej starostlivosti o krásu na podporu zdravej pleti. Pridajte do kúpeľa na rozpustenie starostí alebo naneste na spánky a na zátylok. Na podporu uvoľnenia naneste pár kvapiek oleja Levanduľa na vankúše či posteľné obliečky.Upozornenie:
Možná citlivosť na pokožku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná alebo podstupujete liečbu, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornou časťou uší a citlivými časťami tela.100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade
esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.


Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať