doTerra Vetiver 15 ml

doTerra Vetiver 15 ml

Prihláste sa a nechajte si strážiť dostupnosť

Esenciálny olej doTERRA, Vetiver, 15 ml
Cena vrátane DPH
88,00 €
Dostupnosť
Na objednávku
Kód
Vetiver 15 ml
Výrobca
Vetiver alebo inak “olej centrovania a uzemnenia”

Esenciálny olej od značky doTERRA Vetiver je ideálnym olejom na použitie pri masážnej terapii vzhľadom na upokojujúce a uzemňujúce účinky. Môže sa použiť aj pred spaním na podporu pokojného prostredia. Vetiver má bohatú, exotickú, komplexnú arómu, ktorá sa vo veľkej miere používa v parfumoch.Hlavné účinky:
Vetiver sa pestuje z mnohých dôvodov. Na rozdiel od iných tráv koreňový systém Vetiveru rastie dole, vďaka čomu je ideálny na prevenciu erózie a stabilizáciu pôdy. Bohatá, exotická, komplexná aróma Vetiveru sa vo veľkej miere používa v parfumoch. Používa sa pred spaním na podporu upokojujúceho prostredia. Bežne sa používa pri masážach pre svoj upokojujúci účinok na emócie. Esenciálny olej Vetiver je známy svojimi uzemňovacími vlastnosťami pri lokálnej aplikácii.Odporúčané použitie:
Naplňte vaňu teplou vodou a pridajte do nej pár kvapiek esenciálneho oleja Vetiver pre hlbokú relaxáciu. Aplikujte na spodnú časť chodidiel pred spaním, aby ste pred spaním podporili pokojné prostredie. Zmiešajte s Levanduľou, zmesou Serenity alebo Balance na podporu upokojenia a uzemňujúceho účinku.Upozornenie:
Možná citlivosť na pokožku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná alebo podstupujete liečbu, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornou časťou uší a citlivými časťami tela.100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade
esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.


Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať