doTerra Patchouli 15 ml

doTerra Patchouli 15 ml
Esenciálny olej doTERRA, Patchouli, 15 ml
Cena vrátane DPH
51,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Patchouli 15 ml
Výrobca
Patchouli (pačuli) alebo inak „olej fyzična“

Esenciálny olej od značky doTERRA Pačuli má na pokožku priaznivý vplyv. Môže ju pomôcť prečistiť a upokojiť. Okrem toho môže vôňa Pačuli podporiť pocity pokoja.Hlavné účinky:
Esenciálny olej Pačuli sa dá ľahko rozpoznať podľa bohatej pižmovo-sladkej vône. Často sa používa v parfumérskom priemysle aj v parfumovaných prípravkoch, napríklad pracích prostriedkoch a osviežovačoch vzduchu. Môže sa používať často na pomoc pri upokojení a prečistení pokožky. Olej Pačuli môže podporovať pocity pokoja.Odporúčané použitie:
Zmiešaním s ďalšími esenciálnymi olejmi si pripravíte sladko voňajúci pižmový parfum či kolínsku vodu. Zmiešajte rovným dielom s olejom Mäta pieporná a naneste na čelo, spánky alebo zátylok po dlhom dni plnom práce. Zmiešajte s Vetiverom a naneste na spodnú časť chodidiel, aby ste pomohli podporiť pocity pokoja.Upozornenie:
Možná citlivosť na pokožku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná alebo podstupujete liečbu, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornou časťou uší a citlivými časťami tela.100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade
esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.


Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať