doTerra Patchouli 15 ml

doTerra Patchouli 15 ml
Esenciálny olej doTERRA, Patchouli, 15 ml
Cena vrátane DPH
44,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Patchouli 15 ml
Výrobca

doTerra Patchouli 15 ml


Tento výnimočný esenciálny olej získavame destiláciou listov pačuli pravej vodnou parou. Pačuli ľahko spoznáte podľa bohatej, pižmovo sladkej vône. Používa sa vo veľkej miere v parfumárskom priemysle. Má významný prínos pre pokožku. Pomáha vyvažovať emócie, prispieva k žiarivej, hebkej pleti, pomáha potlačiť nedostatky a malé chyby pokožky a vzhľad vrások. Obyvatelia Ázie používali pačuli po stáročia na liečbu infekcie, zníženie horúčky, tonizovanie pokožky a ako protijed pri uštipnutí hmyzom alebo hadom. V aromaterapii sa používa pre svoje sedatívne, upokojujúce a relaxačné účinky. Napomáha redukovať pocit úzkosti. Môže mať určitý vplyv na sex, fyzickú energiu a peniaze.

Odporúčané použitie: rozptýľte esenciálny olej pomocou aróma difuzéra, zvlhčovača alebo čističky vzduchu od značky StadlerForm, upokojte svoju myseľ, zrelaxujte telo, zbavte sa pocitov napätia a užívajte zaujímavú sladkú, bylinnú, zemitú vôňu pačuli.

100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade

esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať