doTerra Frankincense 15 ml

doTerra Frankincense 15 ml
Esenciálny olej doTERRA, Frankincense, kadidlo, 15 ml
Cena vrátane DPH
123,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Frankincense 15 ml
Výrobca
Kadidlo alebo inak “olej pravdy”

Esenciálny olej od značky doTERRA Kadidlo je pre svoju bohatú vôňu jedným z najviac cenených a najvzácnejších olejov a často sa označuje za „kráľa“ esenciálnych olejov. Starí Egypťania pred stáročiami používali kadidlovú živicu na všetko od parfumov až po balzamy na pokožku. Jeho utišujúce a skrášľujúce vlastnosti môžu pôsobiť omladzujúco na pleť a môžu pomáhať pri redukcii výskytu nedokonalostí pri vonkajšom použití.Hlavné účinky:
Kadidlo utišuje pokožku a súčasne redukuje výskyt nedokonalostí. Podporuje pokojné, uvoľnené a spokojné pocity. Môže pomôcť hydratovať a omladzovať pokožku. Utišujúce pôsobenie a aróma oleja Kadidlo podporí pocity vyrovnanej nálady.Odporúčané použitie:
Natrite si ruky olejom Kadidlo po dlhom dni strávenom prácou v záhrade, pocítite upokojujúci účinok. Pridajte dve kvapky do hydratačného prípravku na redukciu výskytu nedostatkov a podporu omladenia pleti. Vmasírujte do pokožky na podporenie pocitov uvoľnenia a na vyváženie nálady.Upozornenie:
Možná citlivosť na pokožku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná alebo podstupujete liečbu, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornou časťou uší a citlivými časťami tela.100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade
esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.


Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať