doTerra Frankincense 15 ml

doTerra Frankincense 15 ml
Esenciálny olej doTERRA, Frankincense, kadidlo, 15 ml
Cena vrátane DPH
102,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Frankincense 15 ml
Výrobca

doTerra Frankincense 15 ml


Kadidlovník tiež známy ako olibanum, je malý kríkovitý strom s bielymi kvetmi. Zárezy v kôre produkujú mliečnobielu živicu, ktorá tuhne do oranžovo hnedých sĺz a z nich sa parou destiluje esenciálny olej. Kadidlo má svieže citrusovo terpentínové vrchné tóny a sladké teplé, balzamické, gáfrovité, dymové podtóny. Dobre sa mieša s väčšinou kvetinových, drevitých, korenistých a citrusových vôní, tiež s pačuli, šalviou lúčnou, rozmarínom, bazalkou, vetiverom či s divokým pomarančom. Kadidlo je na Strednom východe považované za posvätný olej. Už od pradávna sa používal ako súčasť posvätnej vonnej zmesi, používanej počas obetných ceremónií na zlepšenie komunikácie so stvoriteľom. Kadidlo, často nazývaný tiež "kráľ olejov", podporuje pocity pokoja a uvoľnenia. Je známy ako jeden z najcennejších a najvzácnejších esenciálnych olejov a má mimoriadne prínosy pre zdravie. Kadidlo podporuje zdravú bunkovú funkciu a priaznivo pôsobí na ochranu buniek. Pri vdýchnutí alebo rozptýlení, kadidlo podporuje pocity pokoja, relaxácie, spokojnosti a celkovej pohody. Tento olej napomáha sústreďovať energiu, minimalizovať nepozornosť a zvýšiť koncentráciu. Zmierňuje hyperaktivitu, netrpezlivosť, podráždenosť a neposednosť. Môže nám napomôcť pri zvýšení duchovného povedomia a meditácií. Kadidlový olej je najprínosnejší esenciálny olej na spomalenie a prehĺbenie dýchania, pomáha zvládať strach, úzkosť, nervové napätie a stres.

Odporúčané použitie: rozptýľte kadidlo pomocou aróma difuzéra, zvlhčovača alebo čističky vzduchu od značky StadlerForm, zbavte sa „zlých duchov“, obáv či úzkosti, upokojte myseľ a posilnite imunitu.

100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade

esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať