doTerra Petitgrain 15 ml

doTerra Petitgrain 15 ml
Esenciálny olej doTERRA, Petitgrain, 15 ml
Cena vrátane DPH
42,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Petitgrain 15 ml
Výrobca
Petitgrain alebo inak „olej pôvodu“

Esenciálny olej od značky doTERRA Petitgrain sa získava z pomarančovníka horkého, ktorý má dlhú históriu použitia v tradičných liečebných postupoch. Patrí medzi ne schopnosť podporovať uvoľnenie a redukovať výskyt nedokonalostí pleti. Petitgrain sa pre svoju sviežu bylinnú vôňu v širokej miere používa v parfumérskom priemysle. Petitgrain je tiež skvelým spoločníkom k esenciálnemu oleju Levanduľa, pretože majú veľa spoločných kozmetických účinkov.Hlavné účinky:
Olej Petitgrain má sviežu kvetinovú a často bylinnú vôňu. Uvoľňujúce vlastnosti esenciálneho oleja Petitgrain môžu byť prospešné pri masáži. Redukuje výskyt nedokonalostí pleti, v ideálnom prípade použite pred nanesením hydratačného prípravku. Nanesením oleja Petitgrain môžete podporiť upokojujúce a uvoľňujúce pocity.Odporúčané použitie:
Zmiešajte Petitgrain s Frakcionovaným kokosovým olejom na uvoľňujúcu masáž. Zrieďte a naneste na pokožku, aby ste pomohli zredukovať výskyt nedokonalostí pleti. Výborne sa hodí k iným citrusovým olejom, Kasii, Škorici, Eukalyptu, Muškátu a Citrónovej tráve.Upozornenie:
Možná citlivosť na pokožku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná alebo podstupujete liečbu, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornou časťou uší a citlivými časťami tela. Vyhnite sa slnečnému a UV žiareniu po dobu aspoň 12 hodín v prípade kontaktu s pokožkou.100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade
esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.


Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať