doTerra Juniper Berry 5 ml

doTerra Juniper Berry 5 ml
Esenciálny olej doTERRA, borievka, 5 ml
Cena vrátane DPH
36,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Juniper Berry 5 ml
Výrobca
Borievka alebo inak “olej noci”

Esenciálny olej od značky doTERRA Borievka, ktorý sa získava z ihličnatého stromu, má bohatú históriu tradičných použití a účinkov. Osobitné vlastnosti oleja Borievka môžu byť prospešné pre pokožku, preto sa ju pokúste pridať do vašej pravidelnej starostlivosti o pleť.Hlavné účinky:
Môže byť prospešná pre pokožku. Naneste jednu kvapku na pokožku na podporenie čistej pleti. Drevitá, korenistá, svieža vôňa.Odporúčané použitie:
Skúste olej Borievka skombinovať s olejom Bergamot. Oba oleje k sebe nádherne pasujú a olej Bergamot má po nanesení na pokožku upokojujúci a povznášajúci účinok. Naneste jednu kvapku na pokožku na podporenie zdravého vzhľadu pleti.Upozornenie:
Možná citlivosť na pokožku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná alebo podstupujete liečbu, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornou časťou uší a citlivými časťami tela. Vyhnite sa slnečnému a UV žiareniu po dobu aspoň 12 hodín v prípade kontaktu s pokožkou.100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade
esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.


Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať