doTerra Juniper Berry 5 ml

doTerra Juniper Berry 5 ml
Esenciálny olej doTERRA, borievka, 5 ml
Cena vrátane DPH
30,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Juniper Berry 5 ml
Výrobca

doTerra Juniper Berry 5 ml


Drevitá, korenistá a tiež svieža vôňa borievky v sebe skrýva bohatú históriu tradičného používania a zdraviu prospešné účinky. Po stáročia sa borievka používala na fyzickú aj duchovnú očistu, liečenie infekcií a hojenie rán, pri problémoch s pečeňou, na balzamovanie, úľavu pri artritíde a infekciách močových ciest. V minulosti slúžila tiež ako ochrana pred morom, epidémiami a nákazlivými chorobami. Esenciálny olej získavame destiláciou plodov a ihlíc borievky obyčajnej vodnou parou. Podporuje zdravú funkciu obličiek a močových ciest. Pôsobí ako prirodzene čistiaca a detoxikačná látka. Prináša nášmu telu úľavu od napätia a stresu. Pomáha nám vysporiadať sa so strachom z nepoznaného.

Odporúčané použitie: rozptýľte esenciálny olej pomocou aróma difuzéra, zvlhčovača alebo čističky vzduchu od značky StadlerForm, obklopte sa drevnatou, ľahko pikantnou vôňou, ktorá prečistí a osvieži vzduch v celej domácnosti.

100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade

esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať