doTerra Thyme 15 ml

doTerra Thyme 15 ml
Esenciálny olej doTERRA, Thyme, 15 ml
Cena vrátane DPH
53,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Thyme 15 ml
Výrobca
Thyme (tymián) alebo inak “olej uvoľnenia a odpustenia”

Esenciálny olej od značky doTERRA Tymián je ideálny do mäsových marinád a slaných predkrmov pre sviežu bylinkovú príchuť. Tymián je známy aj ako populárna bylina na varenie a možno ho nájsť v domácnostiach po celom svete.Hlavné účinky:
Tymián sa v stredoveku dával rytierom a bojovníkom predtým, ako išli do boja, pretože sa myslelo, že svojmu nositeľovi dodáva odvahu. Starí Gréci používali tymián vo svojich kúpeľoch a pálili ho ako kadidlo vo svojich chrámoch, zatiaľ čo Egypťania ho používali pri tradičných obradoch. Tymián má sviežu bylinkovú príchuť. Tymiánový esenciálny olej zvýrazňuje vaše obľúbené slané jedlá a možno ním nahradiť sušený tymián. Je skvelé pre mäsové marinády, slané predjedlá, chleby a iné!Odporúčané použitie:
Použite 1-2 kvapky do jedál z mäsa a predjedla, aby ste pridali sviežu bylinkovú príchuť. Vždy majte fľašu tymianového oleja vo vašej kuchynskej skrinke. Používajte ako náhradu sušeného alebo čerstvého tymiánu.Upozornenie:
Používajte iba rozriedené. Neužívajte viac ako jednu kvapku denne. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná alebo podstupujete liečbu, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornou časťou uší a citlivými časťami tela a sliznicami. V prípade kontaktu s pokožkou výdatne rozrieďte základovým olejom.100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade
esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.


Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať