doTerra On Guard 15 ml

doTerra On Guard 15 ml
Esenciálna zmes doTERRA, On Guard, ochranná zmes, 15 ml
Cena vrátane DPH
61,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
On Guard 15 ml
Výrobca
On Guard zmes alebo inak “zmes ochrany”

Esenciálna zmes od značky doTERRA On Guard je jednou z najpopulárnejších zmesí od spoločnosti dōTERRA a vďaka svojim úžasným účinkom jednoducho nesmie nikomu chýbať. Zmes On Guard môže tiež dodať lahodnú príchuť horúcim nápojom a dezertom.Hlavné účinky:
Má energizujúcu a povznášajúcu arómu. Horúcim nápojom a dezertom dodáva hrejivý citrusový šmrnc.
Zloženie: Esenciálne oleje zo šupky divokého pomaranča, púčikov klinčeka, kôry škorice, listu eukalyptu a listu/kvetu rozmarínu.Odporúčané použitie:
Pripravte si zdravé občerstvenie naložením nakrájaných jabĺk do vody s jednou kvapkou zmesi On Guard. Pridajte jednu kvapku zmesi On Guard do vody alebo čaju.Upozornenie:
Používajte iba rozriedené. Neužívajte viac ako jednu kvapku denne. Uchovávajte mimo dosahu detí. Zabráňte kontaktu s očami a sliznicami. Vyhnite sa slnečnému a UV žiareniu po dobu aspoň 12 hodín v prípade kontaktu s pokožkou.100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade
esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.


Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať