doTerra On Guard 15 ml

doTerra On Guard 15 ml
Esenciálna zmes doTERRA, On Guard, ochranná zmes, 15 ml
Cena vrátane DPH
54,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
On Guard 15 ml
Výrobca

doTerra On Guard 15 ml


Originálna zmes esenciálnych olejov On Guard od spoločnosti doTERRA je prirodzenou a efektívnou alternatívou pre podporu imunity. Je jednou z najpredávanejších doTERRA zmesí a ochraňuje pred environmentálnymi a sezónnymi hrozbami vďaka esenciálnym olejom známym pre svoje pozitívne účinky na imunitný systém. Tiež sa môže používať na netoxické čistenie povrchov v domácnosti. Keď sa On Guard rozptyľuje v difuzéri, pomáha očistiť vzduch a môže pôsobiť veľmi energizujúco a pozdvihujúco. Oleje v tejto zmesi boli skúmané pre svoje silné schopnosti zahubiť škodlivé baktérie, plesne a vírusy.

Zloženie: esenciálne oleje z kôry divokého pomaranča, klinčeka, kôry škoricovníka, listu eukalyptu a listu/kvetu rozmarínu

Hlavné účinky: podporuje zdravé fungovanie imunitnej a dýchacej sústavy, ochraňuje voči environmentálnym hrozbám, podporuje prirodzenú antioxidačnú obranyschopnosť organizmu, podporuje zdravú cirkuláciu, má energizujúcu a povznášajúcu arómu

Odporúčané použitie: rozptýľte zmes On Guard pomocou aróma difuzéra, zvlhčovača alebo čističky vzduchu od značky StadlerForm a ochráňte seba i svoje okolie pred baktériami, plesňami a vírusmi, posilnite imunitný systém a zbavte sa negatívnych energií.

100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade

esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať