doTerra DDR Prime 15 ml

doTerra DDR Prime 15 ml
Esenciálna zmes doTERRA, DDR Prime, zmes transformácie, 15 ml
Cena vrátane DPH
62,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
DDR Prime 15 ml
Výrobca
DDR Prime alebo "Zmes transformácie"

Esenciálna zmes od značky doTERRA DDR Prime je patentovaná zmes esenciálnych olejov, ktorý obsahuje oleje Klinček, Tymián a Divoký pomaranč.Hlavné účinky:
Obsahuje tiež esenciálne oleje, ako sú kadidlo, citrónová tráva a saturejka záhradná.
Zloženie: Olej z kadidlovníka, olej z divokých pomarančov, olej z litsey, tymiánový olej, klinčekový olej, saturejkový olej, olej Niaouli, olej z citrónovej trávyOdporúčané použitie:
Pridajte 1 – 2 kvapky do citrusových nápojov, čaju alebo vody. Zaraďte každodenné používanie zmesi DDR Prime k svojim cieľom do nového roka. Pridajte zopár kvapiek do vegetariánskej kapsuly.Upozornenie:
Používajte iba rozriedené. Neužívajte viac ako jednu kvapku denne. Uchovávajte mimo dosahu detí. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornou časťou uší a citlivými časťami tela. Vyhnite sa slnečnému a UV žiareniu po dobu aspoň 12 hodín v prípade kontaktu s pokožkou.100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade
esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.


Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať