doTerra Arise 5 ml

doTerra Arise 5 ml
Esenciálna zmes doTERRA, Arise, 5 ml
Cena vrátane DPH
34,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Arise 5 ml
Výrobca
Arise alebo “Zmes pozdvihnutia”

Esenciálna zmes od značky doTERRA Arise podporuje stabilitu ako aj vašu slobodu, výdrž vášho tela a odvahu a šťastie vo vašom srdci. Esenciálne oleje grapefruitu, citróna, osmantu, medovky a sibírskej jedle, v základe s frakcionovaným kokosovým olejom vás v doTerra zmesi vyššieho uvedomenia budú inšpirovať, aby ste povstali a siahli do výšin.Hlavné účinky:
Na ceste za dosahovaním vašich cieľov a uskutočňovaním vašich snov nie sú problémy a prekážky zriedkavosťou. Každodenným nácvikom afimácií a povzbudzujúcimi jogínskymi pozíciami ako aj používaním radosť prinášajúcich aróm môžete tieto prekážky prekonať. Esenciálna zmes olejov Arise podporuje účinné cvičenie jogy. Podporuje pocit šťastia, jasnú myseľ a odvahu. Povzbudzuje prebudenie smerujúce k dosahovaniu cieľov a zlepšeniu výkonu. Vône v tejto zmesi podporujú stabilitu ako aj vašu slobodu, výdrž vášho tela a odvahu a šťastie vo vašom srdci.
Zloženie: esenciálne oleje kôry citróna, grapefruitu, kvetu sibírskej borovice a osmantu a listov medovky, v základe s frakcionovaným kokosovým olejom.Odporúčané použitie:
Naneste na spánky, zápästia a krk, aby ste podporili pocity šťastia. Užívajte si výhody zmesi Arise, keď na seba kladiete nároky, aby ste napredovali. Použite zmes Arise pri cvičení týchto jogínskych pozícií: stoj, ruky vzpažené a naťahovanie do strán a polmesiac. Naneste niekoľko kvapiek na šperky šíriace vôňu, prírodný dolomit alebo lávové difúzne kamene.Upozornenie:
Možná citlivosť na pokožku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná alebo podstupujete liečbu, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornou časťou uší a citlivými časťami tela. Vyhnite sa slnečnému a UV žiareniu po dobu aspoň 12 hodín v prípade kontaktu s pokožkou.100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade
esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.


Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať