doTerra Black Spruce 5 ml

doTerra Black Spruce 5 ml
Esenciálny olej doTERRA, Smrek čierny, 15 ml
Cena vrátane DPH
33,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Black Spruce 5 ml
Výrobca
Smrek čierny alebo inak "olej stability"

Esenciálny olej od značky doTERRA Smrek čierny je určený na podporu zdravia pokožky, je to silný drevitý esenciálny olej. Ideálny po namáhavom cvičení. Môžete ho aplikovať na zátylok v priebehu celého dňa, aby ste podporili pocity harmónie a vyovnanosti.Hlavné účinky:
Esenciálny olej je ideálny po namáhavom cvičení alebo keď vaše telo potrebuje lokálnu vzpruhu. Historicky bol používaný domorodými Američanmi na podporu zdravia pokožky a ako súčasť ich duchovných ozdravných a očistných postupov. Destiluje sa z ihličia a vetvičiek stromu Picea mariana.Odporúčané použitie:
Po namáhavej aktivite použite 1 až 2 kvapky oleja zo smreka čierneho s frakcionovaným kokosovým olejom a vmasírujte do pokožky pre upokojujúcu úľavu. Aplikujte lokálne na pokožku, aby ste zmiernili drobné podráždenie. Skúste pridať do svojho hydratačného krému, aby ste pomohli zredukovať výskyt škvŕn a podporiť zdravo vyzerajúcu pokožku.Upozornenie:
Možná citlivosť na pokožku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná alebo podstupujete liečbu, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornou časťou uší a citlivými časťami tela.100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade
esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať