doTerra Melissa 5 ml

doTerra Melissa 5 ml
Esenciálny olej doTERRA, Melissa, 5 ml
Cena vrátane DPH
170,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Melissa 5 ml
Výrobca

doTerra Melissa 5 ml


Melissa officinalis, ktorá sa tiež niekedy nazýva aj lemonka, dostala meno medovka. Tento názov si vyslúžila kvôli je sladkej, sviežej, citrusovej vôni, ktorá je známa tým, že priťahuje včely (Melissa znamená v gréčtine včela medonosná). Medovka má široké spektrum zdravotných účinkov a je jedným z našich najvzácnejších a najdrahších olejov. Medovka sa používa ako príchuť do čajov a zmrzlín a tiež v jedlách pripravovaných z rýb. Vďaka povznášajúcemu efektu sa medovka od dávna používala na uvoľnenie pocitov stiesnenosti a nervového vypätia. Rozptyľovanie medovky vo večerných hodinách napomáha navodzovať pokojný spánok, podporuje emocionálnu vyrovnanosť a taktiež podporuje zdravie imunitného systému. Podporuje pocity relaxácie. Tento vzácny esenciálny olej získavame destiláciou listov a kvetov medovky lekárskej vodnou parou. V staroveku sa medovka používala na nervové poruchy a mnohé rôzne ochorenia týkajúce sa srdca alebo emócií. Používala sa tiež na podporu plodnosti. Medovka bola hlavnou prísadou karmelitánskych kvapiek, ktoré destilovali karmelitánski mnísi vo Francúzsku od roku 1611. Medovka má jemnú, príjemnú, citrónovú vôňu, ktorá je jedinečná spomedzi ostatných éterických olejov a poskytuje vynikajúcu podporu pre telo aj myseľ. Upokojuje a pozdvihuje. Môže napomôcť uviesť emócie do rovnováhy.

Odporúčané použitie: rozptýľte esenciálny olej pomocou aróma difuzéra, zvlhčovača alebo čističky vzduchu od značky StadlerForm, nechajte sa uniesť jemnou citrónovou vôňou, ktorá uvoľní telo a podporí myseľ.


100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade

esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať