doTerra Melissa 5 ml

doTerra Melissa 5 ml
Esenciálny olej doTERRA, Melissa, 5 ml
Cena vrátane DPH
180,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Melissa 5 ml
Výrobca
Medovka alebo inak “olej svetla”

Esenciálny olej od značky doTERRA Medovka je jedným z našich najvzácnejších a najdrahších olejov a má širokú škálu účinkov a použití. Medovka sa vďaka svojmu pozitívnemu vplyvu na náladu už dlho používa, aby pomohla po nanesení na pokožku upokojiť pocity. Sladká svieža citrusová vôňa medovky bola známa tým, že priťahovala včely. Odtiaľ pochádza názov „Melissa“, v gréčtine včela medonosná.Hlavné účinky:
Pri vonkajšom použití môže olej Medovka pomôcť podporiť pocity uvoľnenia. Esenciálny olej Medovka sa cení pre svoju sviežu, sladkú arómu podobnú citrusom, ktorá je povznášajúca. Medovka je známa svojimi utišujúcimi vlastnosťami a schopnosťou pomôcť upokojiť napätie.Odporúčané použitie:
Zamiešajte do hydratačného prípravku či do fľaštičky s rozprašovačom s vodou a nastriekajte na tvár na omladenie pokožky. Vmasírujte do pokožky čela, pliec či hrude na navodenie pocitov uvoľnenia a podporu emocionálnej pohody. Po dlhom dni doprajte vašej mysli a telu relax a odpočinok pri masáži s esenciálnym olejom Medovka. Použite olej Medovka pred spaním na podporenie uvoľňujúceho prostredia.Upozornenie:
Možná citlivosť na pokožku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná alebo podstupujete liečbu, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornou časťou uší a citlivými časťami tela.100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade
esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.


Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať