doTerra Clary Sage 15 ml

doTerra Clary Sage 15 ml
Esenciálny olej doTERRA, Clary Sage, 15 ml
Cena vrátane DPH
66,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Clary Sage 15 ml
Výrobca
Clary Sage alebo inak „olej jasnosti a vízie“

Esenciálny olej od značky doTERRA Šalvia muškátová sa bežne používa po nanesení na pokožku kvôli svojim utišujúcim a upokojujúcim účinkom. Pomáha tiež vyvážiť emócie. Hlavnou chemickou látkou Šalvie je linalylacetát, ktorý patrí do skupiny esterov a vďaka ktorému je to jeden z najuvoľňujúcejších, najutišujúcejších a najvyrovnávajúcejších esenciálnych olejov.Hlavné účinky:
Šalvia ako jeden z najutišujúcejších a najvyrovnávajúcejších esenciálnych olejov poskytuje pri použití na pokožku mnohé účinky. V stredoveku sa používala vďaka účinkom na pokožku a dodnes je obľúbená vďaka účinkom pri vonkajšom použití. Olej Šalvia podporuje pocity relaxácie pri príprave na pokojný spánok. Pri vonkajšom použití upokojuje a utišuje pokožku a môže pomôcť podporiť zdravý vzhľad vlasov a pokožky hlavy.Odporúčané použitie:
Zmiešajte s Frakcionovaným kokosovým olejom na masáž, utíšenie či omladenie pokožky. Počas menštruačného cyklu uľavte svojmu bruchu nanesením oleja Šalvia na požadovanú časť brucha a olej rozotrite pri utišujúcej masáži. Vylepšite si šampón a kondicionér pridaním jednej alebo dvoch kvapiek oleja Šalvia.Upozornenie:
Možná citlivosť na pokožku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná alebo podstupujete liečbu, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornou časťou uší a citlivými časťami tela.100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade
esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.


Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať