doTerra Coriander 15 ml

doTerra Coriander 15 ml
Esenciálny olej doTERRA, Coriander, 15 ml
Cena vrátane DPH
39,00 €
Dostupnosť
Skladom Áno
Kód
Coriander 15 ml
Výrobca

doTerra Coriander 15 ml


Tento esenciálny olej získavame destiláciou semien koriandra siateho vodnou parou. V Číne sa semeno koriandra používalo pri dyzentérii, hemoroidoch, osýpkach, nevoľnosti od žalúdka, bolesti zubov a bolestivých prietržiach.

Koriander ovplyvňuje tráviaci a hormonálny systém. Môže pomôcť pri zotavovaní po ťažkom pôrode, regulovať a pomôcť pri bolestiach spojených s menštruáciou.

Je jemným stimulantom pre ľudí s nedostatkom fyzickej energie. Pomáha tiež pri relaxácii počas obdobia stresu, podráždenia a nervozity. Môže mať upokojujúci vplyv na ľudí, ktorý zažili šok alebo prežívajú strach.

Používajte úsporne, lebo semeno koriandra môže mať vo veľkých množstvách omamné účinky.

Esenciálny olej koriander môžeme miešať s olejmi ako bergamot, škorica, šalvia muškátová, cyprus, zázvor, santalové drevo a olej z iných korenín

Odporúčané použitie*: rozptýľte koriandrový olej pomocou aróma difuzéra, zvlhčovača alebo čističky vzduchu od značky StadlerForm**, zbavte sa podráždenia, nervozity a zrelaxujte svoje telo.

100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade

esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.

Odporúčané dávkovanie**

1-4 kvapky, v závislosti od požadovanej intenzity

Upozornenie

Možnosť precitlivenosti pokožky. Skladujte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná, dojčíte alebo ste pod lekárskym dohľadom, konzultujte používanie so svojím lekárom. Vyhýbajte sa kontaktu s očami, vnútornou časťou ucha a inými citlivými oblasťami.

*len na vonkajšie použitie

**pri aplikácií so zariadením, postupujte prosím podľa návodu na použitie konkrétneho zariadenia

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať