doTerra Coriander 15 ml

doTerra Coriander 15 ml
Esenciálny olej doTERRA, Coriander, 15 ml
Cena vrátane DPH
43,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Coriander 15 ml
Výrobca
Coriander alebo inak „olej integrity“

Esenciálny olej od značky doTERRA Koriander má drevitú, korenistú vôňu. Koriander je svieža aromatická bylina, ktorá sa používa už stáročia. Je to populárna korenina pri varení. Aby ste premenili akékoľvek jedlo, stačí štipka esenciálneho oleja Semienko koriandra.Hlavné účinky:
Považuje sa za jeden z najlahodnejších esenciálnych olejov a má nespočetné množstvo využití a prínosov. Koriander je univerzálna ochucovacia zložka, ktorá sa celosvetovo vo veľkej miere používa v slaných jedlách, obyčajne v rastlinnej podobe. Svieža aromatická bylina ideálna do polievok, šalátov a na okorenenie slaných receptov. Esenciálny olej po nanesení na pokožku sa môže použiť na navodenie upokojujúceho pocitu. Olej Semienko koriandra má nespočetne veľa využití, okrem iného dokáže aj uvoľniť.Odporúčané použitie:
Vychutnajte si jednu kvapku oleja Semienko koriandra vnútorne po konzumácii veľkého množstva jedla. Pridajte jednu kvapku oleja Semienko koriandra do receptov na karí na mimoriadne povzbudzujúce oživenie chuti.Upozornenie:
Používajte iba rozriedené. Neužívajte viac ako jednu kvapku denne. Uchovávajte mimo dosahu detí. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornou časťou uší a citlivými časťami tela.100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade
esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.


Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať