doTerra Cheer 5 ml

doTerra Cheer 5 ml
Esenciálna zmes doTERRA, Cheer, 5 ml
Cena vrátane DPH
39,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Cheer 5 ml
Výrobca

doTerra Cheer 5 ml


Povznášajúca zmes citrusových a korenistých esenciálnych olejov vám poskytne poriadnu dávku šťastia a pozitívnej energie, ktorá rozjasní každý deň. Všetci vieme, že pozitívny postoj k životu nám pomáha prekonať nejednu prekážku, či ťažkú životnú udalosť. No nie vždy sa nám darí si tento postoj udržať. Táto jedinečná zmes nám prináša povzbudenie, radosť, šťastia a pozitívnu náladu práve v čase, keď sa cítime „na dne“. Spojenie slnečnej, sviežej a optimistickej arómy, ktorá rozjasní každú chvíľu nášho života a doplní džbán pozitívnej energie vždy, keď je to potrebné. Obsahuje: oleje z kôry divokého pomaranča, klinčeka, badyánového semienka, listov citrónovej myrty, muškátového orecha, vanilkového absolútu, koreňa zázvoru, škoricovej kôry a z pakustu podzemkatého

Odporúčané použitie: rozptýľte zmes Cheer pomocou aróma difuzéra, zvlhčovača alebo čističky vzduchu od značky StadlerForm, naplňte svoj domov slnečnou optimistickou arómov a doprajte si poriadnu dávku pozitívnej energie.

100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade

esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať