doTerra Cheer 5 ml

doTerra Cheer 5 ml
Esenciálna zmes doTERRA, Cheer, 5 ml
Cena vrátane DPH
43,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Cheer 5 ml
Výrobca
Cheer povznášajúca zmes alebo inak “zmes radosti”

Esenciálna zmes od značky doTERRA Cheer môže poskytnúť povzbudenie pozitívneho naladenia ako lúč slnka. Keď zavládne nedostatok šťastia a optimizmu, čaká na vás zmes Cheer, aby vám rozjasnila a povzbudila náladu. Slnečná svieža aróma citrusových a korenistých esenciálnych olejov rozžiari akúkoľvek chvíľu vášho dňa.Hlavné účinky:
Povznášajúca zmes Cheer podporuje pocity optimizmu, ktoré vám vzpružia náladu. Poskytuje radostnú vzpruhu šťastia a pozitívneho naladenia. Svieža hrejivá vôňa, ktorá pomôže vytvoriť lákavé a šťastné prostredie. Zmes Cheer sa skladá z citrusových a korenistých esenciálnych olejov, ktoré prispievajú k jej hrejivej a lákavej povahe.
Zloženie: Olej z kôry Citrus aurantium dulcis (pomaranč), olej z plodov/semien Illicium verum (badián), olej z koreňa Zingiber officinale (zázvor), olej zo šupiek Citrus aurantium bergamia (bergamot), olej z kvetov Cananga odorata, olej Boswellia carterii, olej Cymbopogon flexuosus, výťažok zo semien Dipteryx odorata, extrakt z plodu Vanilla planifolia, limonén*, citrál*, linalool*, estragol*, kumarín*, benzyl benzoát*, benzyl salicylát*.
*Zložky prirodzene sa vyskytujúce v olejiOdporúčané použitie:
Používajte zmes Cheer ako istú voľbu esenciálneho oleja pri technike na ruky Aromatouch. Ráno naneste na chodidlá, aby ste podporili pocity optimizmu a veselosti.Upozornenie:
Možná citlivosť na pokožku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná alebo podstupujete liečbu, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornou časťou uší a citlivými časťami tela. Vyhnite sa slnečnému a UV žiareniu po dobu aspoň 12 hodín v prípade kontaktu s pokožkou.100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade
esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.


Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať