doTerra Star Anise 5 ml

doTerra Star Anise 5 ml
Esenciálny olej doTERRA, Badián, 5 ml
Cena vrátane DPH
11,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Star Anise 5 ml
Výrobca
Badián alebo inak "olej ženskej energie duše"

Esenciálny olej od značky doTERRA Badián má charakteristickú arómu po sladkom drievku, ktorou sú esenciálny olej a plod badiána známe. Pôsobí upokojujúco pri masáži. Pri nanesení na pokožku sa dobre kombinuje s kvetinovými a drevitými esenciálnymi olejmi.Hlavné účinky:
Badián je vždyzelený strom pôvodom z juhovýchodnej Ázie. Stromy zvyčajne dorastajú len do výšky 4 až 6 metrov, ale môžu dosiahnuť aj 20 metrov. V čínskej kultúre sa táto rastlina nazýva „aníz s ôsmimi rohmi“ alebo jednoducho „osem rohov“, čo zodpovedá plodu zvyčajne s ôsmymi semenníkmi. Anetol, hlavná chemická zložka badiána, vytvára charakteristickú arómu po sladkom drievku, ktorou sú esenciálny olej a plod badiána známe. Badián je hlavnou zložkou doTERRA ZenGest, ktorý môže pri nanesení na pokožku pôsobiť pri žalúdočných nevoľnostiach.Odporúčané použitie:
Na upokojujúcu masáž rozrieďte jednu až dve kvapky badiána s frakcionovaným kokosovým olejom. Pri aplikácii na pokožku zmiešajte s kvetinovými alebo drevitými olejmi na vytvorenie uzemňujúceho zážitku.Upozornenie:
Možná citlivosť na pokožku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná alebo podstupujete liečbu, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornou časťou uší a citlivými časťami tela.100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade
esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.


Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať