doTerra Cypress 15 ml

doTerra Cypress 15 ml
Esenciálny olej doTERRA, Cypress, 15 ml
Cena vrátane DPH
27,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Cypress 15 ml
Výrobca

doTerra Cypress 15 ml


Esenciálny olej z cyprusu sa získava z vetvičiek vysokého vždyzeleného stromu a má sviežu, čistú vôňu, ktorá je energizujúca a osviežujúca. Cyprus je často používaný v kúpeľoch a masážnymi terapeutmi. Aromaticky olej ovplyvňuje, posilňuje a napomáha zmierniť pocit straty. Vytvára pocit bezpečia a zázemia. V histórii bol používaný v staroveku pre svoje účinky na močový systém a v prípadoch nadmernej straty tekutín, napr. pri potení, hnačke a menštruácií. V Číne bol cyprus používaný pre svoje účinky na pečeň a na respiračný systém. Esenciálny olej získavame destiláciou vetvičiek cyprusu vždyzeleného vodnou parou.

Odporúčané použitie: rozptýľte esenciálny olej pomocou aróma difuzéra, zvlhčovača alebo čističky vzduchu od značky StadlerForm, podporte vitalitu, energiu a obklopte sa krásnou, jemne drevitou vôňou.


100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade

esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať