doTerra Cypress 15 ml

doTerra Cypress 15 ml
Esenciálny olej doTERRA, Cypress, 15 ml
Cena vrátane DPH
30,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Cypress 15 ml
Výrobca
Cyprus alebo inak “olej pohybu a prúdu”

Esenciálny olej od značky doTERRA Cypruštek sa získava z vetiev tohto vysokého vždyzeleného stromu a má sviežu arómu, ktorá energizuje a osviežuje. Cypruštek sa vďaka svojim mnohým prínosom pre pokožku často používa v kúpeľoch a pri masážnej terapii. Na emócie má uzemňujúci a pritom stimulujúci účinok, takže je obľúbeným olejom na masáž. Svieža drevitá aróma Cyprušteka podporuje relaxáciu.Hlavné účinky:
Olej Cypruštek môže pomôcť zlepšiť vzhľad mastnej pleti. Okrem nespočetného množstva využití má olej cypruštek tiež regeneračnú a povznášajúcu arómu. Stimulujúci a súčasne uzemňujúci vplyv na emócie, takže je prospešný na zvládanie nálady. Vďaka omladzujúcej aróme a prínosom pre pokožku sa olej Cypruštek často používa v kúpeľoch a pri masážnej terapii.Odporúčané použitie:
Na energizujúce povzbudenie pred behom na dlhé trate naneste olej Cypruštek na chodidlá a nohy. Vmiešajte do teplého kúpeľa 100 g epsomskej soli a jednu kvapku oleja Cypruštek na podporu uvoľňujúcich pocitov.Upozornenie:
Možná citlivosť na pokožku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná alebo podstupujete liečbu, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornou časťou uší a citlivými časťami tela.100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade
esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať