doTerra Peace 5 ml

doTerra Peace 5 ml
Esenciálna zmes doTERRA, Peace, 5 ml
Cena vrátane DPH
52,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Peace 5 ml
Výrobca
Peace upokojujúca zmes alebo inak “zmes pokoja”

Esenciálna zmes od značky doTERRA Peace je pozitívnym pripomenutím, že na to, aby ste našli pokoj, nemusíte byť dokonalí. Spomaľte, zhlboka sa nadýchnite a opäť sa spojte s vaším vyrovnaným a sústredeným „ja“. Použite zmes Peace na podporu pocitov spokojnosti, vyrovnanosti a uistenia. Pokoj sa začína vami – a niekoľkými kvapkami uisťujúcej zmesi doTerra Peace.Hlavné účinky:
Uisťujúca zmes doTerra Peace dopĺňa afirmácie pokoja, ubezpečenia a spokojnosti. Vytvára upokojujúcu arómu, ktorá sa dokonale hodí na meditáciu a cvičenie jogy. Podporuje pocity pokoja, ubezpečenia a spokojnosti. Zmes Peace s obsahom mätových a kvetinových esenciálnych olejov môže pomôcť utíšiť emócie. Peace obsahuje niekoľko z najupokojujúcejších a najutišujúcejších olejov, napríklad Levanduľu, Majorán, Vetiver a Ylang-ylang.
Zloženie: olej z koreňa Vetiveria Zizanoides, olej Lavandula Angustifolia (levanduľa), olej z kvetov Cananga Odorata, olej Boswellia Carterii, olej Salvia Sclarea (šalvia), olej z listov Origanum Majorana, výťažok z listov/stoniek Cistus Ladaniferus, olej z kvetov/listov/stoniek Mentha Spicata, benzyl benzoát*, benzyl salicylát*, limonén*, eugenol*, linalool*
*Zložky prirodzene sa vyskytujúce v oleji.Odporúčané použitie:
Nanesením na krk a zápästia podporíte pocity pokoja. Zmiešajte s Frakcionovaným kokosovým olejom a použite pri uvoľňujúcej masáži. Ráno naneste na spodnú časť chodidiel, aby ste podporili pocity útechy a uistenia. Naneste na spodnú časť chodidiel pred spaním. Naneste na zátylok, zápästia a spodnú časť chodidiel pred cvičením jogy alebo meditáciou.Upozornenie:
Možná citlivosť na pokožku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná alebo podstupujete liečbu, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornou časťou uší a citlivými časťami tela.100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade
esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.


Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať