doTerra Siberian Fir 15 ml

doTerra Siberian Fir 15 ml
Esenciálny olej doTERRA, sibírska jedľa, 15 ml
Cena vrátane DPH
33,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Siberian Fir 15 ml
Výrobca
Sibírska jedľa alebo inak “olej starnutia a perspektívy”

Esenciálny olej od značky doTERRA Sibírska jedľa môže na pokožku pôsobiť mimoriadne utišujúco, takže je to ideálny esenciálny olej na použitie pri upokojujúcej masáži.Hlavné účinky:
Sibírska jedľa môže pomôcť podporiť pocity voľného dýchania a súčasne upokojiť emócie a poskytnúť uzemňujúci účinok. Pri nanesení na pokožku vyvoláva utišujúci, upokojujúci účinok. Sibírska jedľa utišuje pokožku pri drobných podráždeniach.Odporúčané použitie:
Naneste na pokožku, aby ste pomohli utíšiť menšie podráždenia pokožky, a podľa potreby rieďte Frakcionovaným kokosovým olejom. Zmiešajte s Frakcionovaným kokosovým olejom na povzbudzujúcu masáž. Či už ste strávili deň hĺbkovým čistením a upratovaním, odbehli ste maratón alebo ste sa naháňali za deťmi, na utišujúce upokojenie si vmasírujte do pokožky Sibírsku jedľu.Upozornenie:
Možná citlivosť na pokožku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornou časťou uší a citlivými časťami tela.100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade
esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.


Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať