doTerra Siberian Fir 15 ml

doTerra Siberian Fir 15 ml
Esenciálny olej doTERRA, sibírska jedľa, 15 ml
Cena vrátane DPH
32,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Siberian Fir 15 ml
Výrobca

doTerra Siberian Fir 15 ml


Jedľa sibírska je vysoký ihličnan svetlej farby a prirodzene sa vyskytuje v Rusku a Kanade. Esenciálny olej z jedle sibírskej má osviežujúcu, drevnatú vôňu, ktorá je známa pre svoje upokojujúce a relaxačné vlastnosti. Jedľa sibírska má jedinečné chemické zloženie, pričom dominantnou zložkou je bornyl acetát poskytujúci väčšinu uvoľňujúcich vlastností tohto esenciálneho oleja. Môže tiež pôsobiť veľmi utišujúco na pokožku a práve preto je tento esenciálny olej ideálny pre upokojujúcu masáž. Ak ju rozptyľujete, môže vám pomôcť priniesť pocit ľahšieho dýchania, pričom tiež upokojí emócie a prinesie uzemňujúce účinky. Keď sa pasujete s ťažkosťami doma, v práci či škole, rozptyľujte jedľu sibírsku, aby ste znížili stres.

Na výrobu tohto esenciálneho oleja sa zbierajú zo stromu vetvičky a ihličie a obe zložky sa potom destilujú parou.

Odporúčané použitie: rozptýľte esenciálny olej pomocou aróma difuzéra, zvlhčovača alebo čističky vzduchu od značky StadlerForm a užívajte si osviežujúcu drevnatú vôňu.

100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade

esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať