doTerra AromaTouch 15 ml

doTerra AromaTouch 15 ml
Esenciálna zmes doTERRA, AromaTouch, 15 ml
Cena vrátane DPH
52,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
AromaTouch 15 ml
Výrobca
AromaTouch alebo inak “masážna zmes”

Esenciálna zmes od značky doTERRA AromaTouch je originálna masážna zmes. Upokojujúce a uvoľňujúce účinky tejto zmesi olejov vám môžu pomôcť pri uvoľňovaní zmyslov. AromaTouch v sebe spája esenciálne oleje ako Cypruštek, Mäta pieporná, Majorán, Bazalka, Grapefruit a Levanduľa.Hlavné účinky:
Zmes esenciálnych olejov AromaTouch v sebe spája jedinečnú skupinu olejov, ktoré poskytujú uvoľňujúce a upokojujúce účinky. Môže pomôcť zmierniť napätie a navodiť pocit upokojenia, ktorý podporí účinnosť každej masáže. Čistá svieža mätová vôňa oleja pridá všetkým masážam so zmesou AromaTouch doplňujúce aromatické povzbudenie.
Zloženie: olej Cupressus Sempervirens, olej Mentha Piperita (mäta pieporná), olej z listov Origanum Majorana, olej Ocimum Basilicum (bazalka), olej z kôry Citrus Paradisi (grapefruit), olej Lavandula angustifolia (levanduľa), linalool*, limonén*, eugenol*
*Zložky prirodzene sa vyskytujúce v olejiOdporúčané použitie:
Použite zmes AromaTouch na vytvorenie luxusného kúpeľného prostredia v pohodlí vlastného domova. Zmiešajte s epsomskou soľou a zmes pridajte do horúceho kúpeľa na uvoľnenie po dlhom pracovnom dni. Naneste zmes AromaTouch na plecia a na krk, aby ste podporili uvoľnenie.Upozornenie:
Možná citlivosť na pokožku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná alebo podstupujete liečbu, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornou časťou uší a citlivými časťami tela. Vyhnite sa slnečnému a UV žiareniu po dobu aspoň 12 hodín v prípade kontaktu s pokožkou.100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade
esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.


Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať