doTerra Air-X 15 ml

doTerra Air-X 15 ml
Esenciálna zmes doTERRA, Air-X, na osvieženie, 15 ml
Cena vrátane DPH
50,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Air-X 15 ml
Výrobca
Air-X alebo inak “zmes sviežeho nádychu”

Esenciálna zmes olejov doTERRA Air-X je vylepšená verzia obľúbenej zmesi éterických olejov Air. Užite si túto osviežujúcu zmes. Air-X je zmes esenciálnych olejov Litsea, Tangerine (mandarínka), Grapefruit, Kadidlo a Kardamón, ktoré jej dodávajú intenzívnu citrusovú, drevitú a mierne bylinkovú vôňu.Hlavné účinky:
Pri lokálnom použití môže Air-X pomôcť osviežiť a vyčistiť. Esenciálny olej z kadidla môže pomôcť zmesi upokojiť pokožku a znížiť výskyt škvŕn a nedokonalostí.
Zloženie: olej z plodov Litsea Cubeba, olej zo šupky Citrus Reticulata (tangerínka), olej zo šupky Citrus Paradisi (grapefruit), olej Boswellia Carterii, olej zo semien Elettaria Cardamomum, citral*, limonén*, geraniol*, linalool*
*Zložky prirodzene sa vyskytujúce v olejiOdporúčané použitie:
Vychutnajte si vôňu esenciálnych olejov Litsea, Mandarínka, Grapefruit, Kadidlo a Kardamón. Aplikujte lokálne pre intenzívnu, citrusovú, drevitú a mierne bylinkovú vôňu.Upozornenie:
Možná citlivosť na pokožku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná alebo podstupujete liečbu, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornou časťou uší a citlivými časťami tela.100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade
esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.


Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať