doTerra Serenity 15 ml

doTerra Serenity 15 ml
Esenciálna zmes doTERRA, Serenity, 15 ml
Cena vrátane DPH
65,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Serenity 15 ml
Výrobca
Serenity zmes na upokojenie alebo inak “zmes pokoja”

Esenciálna zmes od značky doTERRA Serenity je harmonická zmes, ktorá podporuje vyrovnanie a uvoľnenie. Serenity spája esenciálne oleje známe svojou schopnosťou upokojiť emócie. Nanesením na pokožku pred spaním pomôžete zmierniť obavy a pripraviť sa na pokojný spánok. Esenciálne oleje Cédrové drevo, Gáfrovník a Vetiver dodávajú tejto zmesi uzemňujúcu arómu.Hlavné účinky:
Táto jedinečná zmes Serenity pomáha používateľovi zažiť pocity vyrovnania a uvoľnenia. Môže pomôcť upokojiť emócie a utíšiť zmysly v chvíľach intenzívnych emócií. Zmes Serenity pocítite okamžite pri vonkajšom použití.
Zloženie: Olej Lavandula Angustifolia (levanduľa), olej z dreva Juniperus Virginiana, olej z listov Cinnamomum Camphora Linaloolifera, olej z kvetov Cananga Odorata, olej z listov Origanum Majorana, olej z kvetov Anthemis Nobilis, olej z koreňa Vetiveria Zizanoides, výťažok z plodov Vanilla Planifolia, olej z dreva Santalum Paniculatum, benzyl benzoát, benzyl salicylát, limonén, linaloolOdporúčané použitie:
Aplikujte večer na spodnú časť chodidiel na uvoľnenie pred spaním. Pridajte 2 – 3 kvapky do teplého kúpeľa s epsomskou soľou na uvoľňujúci regeneračný zážitok. Naneste 2 – 3 kvapky na zátylok alebo na srdce na navodenie pocitov pokoja a mieru.Upozornenie:
Možná citlivosť na pokožku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornou časťou uší a citlivými časťami tela.100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade
esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.


Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať