doTerra Sandalwood Hawaiian 5 ml

doTerra Sandalwood Hawaiian 5 ml
Esenciálny olej doTERRA, Sandalwood Hawaiian, 5 ml
Cena vrátane DPH
112,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Sandalwood Hawaiian 5 ml
Výrobca

doTerra Sandalwood Hawaiian 5 ml


Esenciálny olej získavame destiláciou jadrového dreva santalovníka vodnou parou. Havajské santalové drevo sa tradične používalo na očistenie od lupín, odpudenie hmyzu a na pomoc pri liečbe ochorení rozmnožovacích orgánov. Santalové drevo môže podporiť srdcovocievny systém a uvoľniť od symptómov spojených s bolesťou v krížoch a ischiatickými bolesťami. Ovplyvňuje emocionálnu rovnováhu, svaly, kosti, nervový systém či pokožku. Aróma havajského santalového dreva upokojuje, harmonizuje a privádza emócie do rovnováhy. Môže pomôcť prehĺbiť meditáciu.

Odporúčané použitie: rozptýľte esenciálny olej pomocou aróma difuzéra, zvlhčovača alebo čističky vzduchu od značky StadlerForm, vychutnajte si jemne drevitú, korenistú vôňu a harmonizujte si svoje emócie.

100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade

esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.

Upozornenie

Možnosť precitlivenosti pokožky. Skladujte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná, dojčíte alebo ste pod lekárskym dohľadom, konzultujte používanie so svojím lekárom. Vyhýbajte sa kontaktu s očami, vnútornou časťou ucha a inými citlivými oblasťami. Po použití sa na 12 hodín vyhnite priamemu slnečnému žiareniu. * len na vonkajšie použitie ** pri aplikácií so zariadením, postupujte prosím podľa návodu na použitie konkrétneho zariadenia
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať