doTerra Sandalwood Hawaiian 5 ml

doTerra Sandalwood Hawaiian 5 ml
Esenciálny olej doTERRA, Sandalwood Hawaiian, 5 ml
Cena vrátane DPH
124,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Sandalwood Hawaiian 5 ml
Výrobca
Sandalwood Hawaiian alebo inak "Olej posvätného uctievania"

Esenciálny olej od značky doTERRA Havajské santalové drevo má silnú, sladkú, drevitú vôňu, ktorá navodzuje pokoj a pohodu. Je to ideálny olej na masáže alebo aromaterapiu. Mimoriadne utišujúce a upokojujúce santalové drevo je široko používané v produktoch starostlivosti o telo a pokožku. Havajské santalové drevo môže znížiť výskyt škvŕn a podporiť celkovo mladistvejší vzhľad. Nielenže upokojuje pokožku, ale rovnako pôsobí aj na náladu: uvoľňuje napätie a podporuje emocionálnu pohodu.Hlavné účinky:
Fascinujúci santalový olej Sandalwood Hawaiian pochádza z udržateľných zdrojov na Havaji. Ponúka množstvo výhod, napríklad vyhladzuje pokožku a zlepšuje náladu. Olej, ktorého použitie je zdokumentované tisíce rokov, má pre mnohých užívateľov obrovskú hodnotu. Poskytuje zdravo vyzerajúcu a hladkú pokožku. Redukuje škvrny. Zlepšuje náladu. Často sa používa pri meditácii pre svoje uzemňujúce a povznášajúce vlastnosti.Odporúčané použitie:
Naneste 1-2 kvapky pre hladkú, žiarivú pleť vo vašom obľúbenom dennom alebo nočnom kréme. Pridajte 1-2 kvapky do horúceho kúpeľa na podporu relaxácie a uvoľnenia napätia.Upozornenie:
Možná citlivosť na pokožku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná alebo podstupujete liečbu, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornou časťou uší a citlivými časťami tela.100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade
esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.


Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať