doTerra Passion 5 ml

doTerra Passion 5 ml
Esenciálna zmes doTERRA, Passion, 5 ml
Cena vrátane DPH
66,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Passion 5 ml
Výrobca

doTerra Passion 5 ml


Inšpirujúca zmes doTERRA Passion je jedinečnou zmesou esenciálnych olejov z kardamómu, škorice, zázvoru, klinčeka, santalového dreva a jasmínu v presne takom množstve, aby vo vás vyvolala pocity pozdvihnutia a inšpirácie. Špeciálna kombinácia esenciálnych olejov z korenín a byliniek vám pomôže priniesť nadšenie naspäť do vášho života. Zanechá vás plných energie a entuziazmu. S doTERRA Passion nájdete odhodlanie vyskúšať niečo nové a tiež sa budete opäť tešiť z tých darov, ktoré už vo svojom vašom živote máte. Rozptyľujte ráno, aby ste sa cítili plní energie a nadšenia. Rozptýľte v práci, aby ste podnietili Vašu kreativitu, jasnosť mysle a schopnosť prichádzať s novými nápadmi. Hlavné účinky: prebúdza pocity nadšenia, vášne a radosti, potláča negatívne pocity pochádzajúce z nudy a nezáujmu Zloženie: frakcionovaný kokosový olej a oleje z kardamónových semiačok, škoricovej kôry, koreňa zázvoru, klinčeka, santalového dreva, jazmínového kvetu, vanilkového lusku a z listu damiány

Odporúčané použitie: rozptýľte esenciálny olej pomocou aróma difuzéra, zvlhčovača alebo čističky vzduchu od značky StadlerForm, vychutnajte si nádhernú teplú, korenistú vôňu a prebuďte v sebe opäť pocity vášne, radosti a odhodlania žiť naplno.


100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade

esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať