doTerra Passion 5 ml

doTerra Passion 5 ml
Esenciálna zmes doTERRA, Passion, 5 ml
Cena vrátane DPH
67,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Passion 5 ml
Výrobca
Passion inšpiračná zmes alebo inak “zmes na hľadanie svojej vášne”

Esenciálna zmes od značky doTERRA Passion je inšpirujúca zmes korenistých a bylinných esenciálnych olejov, ktorá vám pomôže znovu vdýchnuť do života iskru vzrušenia. Možno nájdete odvahu pustiť sa do niečoho, čo ste predtým nikdy neskúsili. Možno sa zapíšete na kurz maľby alebo si vyrazíte zatancovať s priateľmi. Ale čo je dôležitejšie doTerra Passion vám tiež môže pomôcť opäť nájsť radosť v každodenných činnostiach a vzťahoch.Hlavné účinky:
Inšpirujúca zmes s radostnou a vzrušujúcou arómou. Zmes Passion je obohatená o kombináciu korenistých a bylinných esenciálnych olejov vám pomôže kreatívne sa inšpirovať a rozdúcha vo vás nadšenie zo života. Passion je zmesou olejov Zázvor, Jazmín, Santalové drevo, Ylang-ylang, Divoký pomaranč a ďalších kvetinových, bylinných a citrusových esenciálnych olejov a výťažkov.
Zloženie: Olej Cocos nucifera (kokos), olej z koreňa Zingiber officinale (zázvor), výťažok z kvetov Jasminum grandiflorum (jazmín), olej Santalum album (santalové drevo), olej z kvetov Cananga odorata, olej z kôry Citrus aurantium dulcis (pomaranč), olej z listov Michelia alba, olej zo šupky Citrus Limon (citrón), olej zo semien Elettaria cardamomum, olej zo šupiek Citrus aurantium bergamia (bergamot), olej z kvetov/listov/stoniek Turnera Diffusa, výťažok zo semien Dipteryx odorata, extrakt z plodu Vanilla planifolia, olej z kôry Cinnamomum zeylanicum, linalool*, limonén*, kumarín*, benzyl benzoát*, citrál*, cinnamaldehyd*, eugenol*, benzyl salicylát*.
*Zložky prirodzene sa vyskytujúce v oleji.Odporúčané použitie:
Vezmite si do práce zmes Passion, aby ste v svojich pracovných priestoroch pomohli podnietiť inšpiráciu, jasnú myseľ a úžas. Ráno naneste na chodidlá, aby ste odštartovali deň s pocitmi vzpruženia a oduševnenia. Nanášajte počas dňa na zápästia a oblasť srdca, aby ste pocítili inšpiráciu a zanietenie. Použite pri masáži na povzbudenie pocitov vzrušenia, zanietenia a radosti.Upozornenie:
Možná citlivosť na pokožku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná alebo podstupujete liečbu, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornou časťou uší a citlivými časťami tela. Vyhnite sa slnečnému a UV žiareniu po dobu aspoň 12 hodín v prípade kontaktu s pokožkou.100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade
esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.


Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať