doTerra Tea Tree Touch 10 ml

doTerra Tea Tree Touch 10 ml
Esenciálny olej doTERRA, Tea Tree - čajovník, 15 ml
Cena vrátane DPH
22,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Tea Tree Touch 10 ml
Výrobca
Tea Tree alebo inak “olej energetických hraníc”

Esenciálny olej od značky doTERRA Čajovník, často označovaný aj ako Melaleuca, sa môže použiť na očistu, či prečistenie pokožky a nechtov a na podporu zdravej pleti. Čajovník je ideálny na utíšenie občasného podráždenia pokožky, tiež po holení.Hlavné účinky:
Čajovník je povestný svojimi očistnými a omladzujúcimi účinkami, ktoré pokožke poskytnú revitalizovanú sviežosť. Má prospešné vlastnosti, ktoré môžu pomôcť zredukovať výskyt nedostatkov. Má posilňujúce a omladzujúce účinky na vlasy, pokožku a nechty. Čajovník pomáha zmierniť občasné podráždenie pokožky.Odporúčané použitie:
Nanesením na nedokonalosti pokožky dosiahnete očistný a omladzujúci účinok. Pri občasných podráždeniach pokožky guľôčkou naneste Čajovník Touch na postihnuté miesto. Použite po holení na utíšenie pokožky. Po osprchovaní naneste na nechty rúk a nôh, aby ste ich zbavili nečistôt a aby si nechty zachovali zdravý vzhľad. Naneste guľôčkou na spodnú časť chodidiel a do topánok na dosiahnutie sviežeho pocitu a arómy.Upozornenie:
Možná citlivosť na pokožku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná alebo podstupujete liečbu, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornou časťou uší a citlivými časťami tela.100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade
esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.


Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať