doTerra Peppermint 15 ml

doTerra Peppermint 15 ml
Esenciálny olej doTERRA, mäta pieporná, 15 ml
Cena vrátane DPH
39,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Peppermint 15 ml
Výrobca
Mäta Pieporná alebo inak “olej radostného srdca”

Esenciálny olej od značky doTERRA Mäta pieporná sa vždy hodí mať poruke. Ide o jeden z najlepšie predávaných produktov spoločnosti doTerra. Mäta pieporná pridá osviežujúcu mätovú chuť dezertom, nápojom, smoothies a dokonca i slaným jedlám.Hlavné účinky:
Esenciálny olej je osviežujúcim a silne lahodným prídavkom do smoothies, koláčov a dezertov. Najkvalitnejší olej z mäty piepornej sa od ostatných produktov odlišuje vysokým obsahom mentolu. Mäta pieporná sa tiež často používa v produktoch na starostlivosť o ústnu dutinu, v zubných pastách a žuvačkách.Odporúčané použitie:
Skúste pridať jednu kvapku oleja Mäta pieporná do svojho ranného smoothie, aby ste vykročili do dňa sviežejší než kedykoľvek predtým. Keď sa zdá, že vás premôže letná horúčava, spravte si ochutený nápoj pridaním jednej kvapky oleja. Kombinácia oleja Mäta pieporná a narezaného ovocia, napríklad jahôd či limetiek je lahodne osviežujúca. Zmiešaním kvapky oleja Mäta pieporná s kvapkou esenciálneho oleja Citrón vo vode si vytvoríte osviežujúci prípravok na vypláchnutie úst.Upozornenie:
Používajte iba rozriedené. Neužívajte viac ako jednu kvapku denne. Uchovávajte mimo dosahu detí. Ak ste tehotná alebo podstupujete liečbu, poraďte sa so svojím lekárom. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornou časťou uší a citlivými časťami tela a sliznicami.100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade
esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.


Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať