doTerra Cassia 15 ml

doTerra Cassia 15 ml
Esenciálny olej doTERRA, škoricovník čínsky, 15 ml
Cena vrátane DPH
30,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Cassia 15 ml
Výrobca

doTerra Cassia 15 ml


Cassia je blízkou príbuznou škorice a má silnú, štipľavú vôňu, ktorú možno použiť v malom množstve na pretransformovanie akejkoľvek zmesi esenciálnych olejov. Cassia sa používala tisíce rokov na udržanie fyzického zdravia a podporu emocionálnej pohody. Je jedným z pár esenciálnych olejov spomenutých v Starom zákone, známa svojou nezameniteľnou vôňou a upokojujúcimi účinkami. Cassia je „zohrievací“ olej, ktorý podporuje zdravé fungovanie imunitného systému. Vďaka svojim zohrievacím vlastnostiam a štipľavej vôni je tiež perfektná na difúzovanie počas chladných mesiacov. Cassia je kôra stromu z rodu vavrínovitých pôvodne z Asámu a severnej Barmy, ale pestuje aj v južnej Číne, Thajsku a Indonézii. V súčasnosti sú hlavnými vývozcami cassie Čína a Vietnam. Zber sa začína v období dažďov, pretože vtedy sa kôra ľahšie odlupuje. Kôra je červenohnedá, hrubšia a drsnejšia ako kôra škorice, často na nej ostáva vonkajšia korková vrstva.

Odporúčané použitie: rozptýľte esenciálny olej pomocou aróma difuzéra, zvlhčovača alebo čističky vzduchu od značky StadlerForm a obklopte sa teplou, pozdvihujúcou vôňou škorice.

100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade

esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať