doTerra Cassia 15 ml

doTerra Cassia 15 ml
Esenciálny olej doTERRA, škoricovník čínsky, 15 ml
Cena vrátane DPH
34,00 €
Dostupnosť
Skladom: Áno
Kód
Cassia 15 ml
Výrobca
Škoricovník čínsky alebo inak “olej sebadôvery”

Esenciálny olej od značky doTERRA Kasia je blízka príbuzná škorice. Má intenzívnu korenistú arómu, ktorá sa môže v malých množstvách použiť na premenu akejkoľvek zmesi esenciálnych olejov či koreneného dezertu. Kasia sa môže používať pri varení, a to buď ako náhrada škorice v koláčoch a chleboch, alebo samostatne v nespočetnom množstve hlavných jedál a dezertov.Hlavné účinky:
Kasia vytvára podobné príchute ako škorica, takže sa s ňou môže pri varení ľubovoľne zamieňať. Kasia je tiež populárna prísada pri príprave mnohých rôznych predjedál, chlebov a dezertov.Odporúčané použitie:
Pripravte si citrusové korenisté osvieženie pridaním jednej kvapky oleja Kasia a jednej kvapky oleja Citrón do vody. Zažite v receptoch bohatú plnú chuť nahradením škorice jednou kvapkou oleja Kasia.Upozornenie:
Používajte iba rozriedené. Neužívajte viac ako jednu kvapku denne. Uchovávajte mimo dosahu detí. Zabráňte kontaktu s očami, vnútornou časťou uší, citlivými časťami tela a sliznicami. V prípade kontaktu s pokožkou výdatne rozrieďte základovým olejom.100% prírodné CPTG certified / Pure Therapeutic Grade
esenciálne oleje, ktoré sú 100% čisté prírodné a terapeutickej triedy, poskytujú istotu, že neobsahujú žiadne ďalšie látky či umelé zložky, ktoré by zriedili alebo znížili ich účinné kvality.


Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať